RU    EN    IT     UA 
2 Января 2020

До уваги іноземців, що оформили дозвіл на роботу в Україні

Віднедавна в Україні почастішали випадки відмов у видачі посвідок на тимчасове проживання, оформлених на підставі дозволу на працевлаштування в Україні. Відділи нелегальної міграції почали проводити вибіркові перевірки за адресами, які вказують іноземці при оформленні посвідок. На підставі того, що за свідченням свідків іноземці за такими адресами не проживають, підрозділи Державної міграційної служби відмовляють в отриманні посвідок на тимчасове проживання в Україні, посилаючись на підставу для відмови – надання неправидивих відомостей чи підробних документів.

Часто такі відмови є необґрунтованими та незаконними. Проте, ми радимо іноземцям, які планують подавати документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні більш відповідально підходити до вибору майбутньої адреси реєстрації, а також повідомляти власників та сусідів про можливі перевірки.

Якщо Ви вже зіштовхнулись з подібною проблемою, то найоптимальнішим виходом із ситуації є оскарження рішення про відмову в оформленні і видачі посвідки на тимчасове проживання як в адміністративному порядку, так і в судовому. За допомогою в оформленні відповідних скарг та позовних заяв Ви можете звернутись безпосередньо до наших юристів.