RU    EN    IT     UA 
22 Октября 2018

Нововведення при вклеювання фотографії в паспорт при досягненні 25-ти, 45-ти років

До уваги громадян, які найближчим часом збираються вклеювати фото в паспорт!

Відповідно до Постанови КМУ від 03.10.2018 року № 795 було внесено зміни до Постанови КМУ “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України” від 25.03.2015 року.

Дані зміни стосуються в основному 2х моментів:

1) Відтепер, а точніше з 01.11.2018 року, кожен громадян України може за власним бажанням змінити паспорт старого зразка (зразка 1994 року) на айді карт. Нагадаємо, що раніше такого пункту в законі не було, отримання айді картки було можливим лише при оформленні паспорта вперше, втраті паспорта старого зразка, зміні особистої інформації власника паспорта чи його пошкодженні.

2) З часу набрання чинності вищевказаної Постанови КПУ № 795 всі громадяни, які досягли 25-и чи 45-и річного віку і попустили термін в 1 місяць відведений для вклеювання фото в паспорт зобов’язані будуть змінити паспорт старого зразка на айді картку. Таким чином така адміністративна послуга як вклеювання фото в паспорт громадянина України буде доступною лише протягом одного місяця з моменту досягнення відповідного віку.

Будьте уважними і слідкуйте за дійсністю Ваших документів.

З повагою,
колектив юридичної компанії АРТЕН