RU    EN    IT     UA 

Довідка переселенця (статус переселенця)

Оформлення довідки переселенця
отримання статусу внутрішнього переселенця

Найкоротші строки (від 1 години)
Мінімальні ціни
Гарантований результат
Безкоштовна консультація
Знайдемо вихід зі складної ситуації
 
 
від 1 р.д.
від 395 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Не дивлячись на те, що ситуація з внутрішнім переселенням в Україні виникла ще в 2014 році, мало хто з переселенців розуміє, що таке довідка переселенця, які плюси і мінуси отримання статусу переселенця.

Довідка переселенця – це документ, який підтверджує факт внутрішнього переселення та постановки на облік людини, яка зазнала внутрішнього переселення. Отримати довідку переселенця можуть громадяни України, які проживали на окупованій території на момент виникнення обставин, які викликали внутрішнє переселення – це травень-червень 2014 року. Зауважимо, що територія Автономної Республіки Крим за законодавством вважається невід'ємною частиною України і так як на ній не відбуваються бойові дії, вона не вважається окупованою, тому громадяни України, зареєстровані в АР Крим мають право отримати довідку переселенця у разі їх переміщення на материкову Україну, але ніякі державні органи або приватні структури не можуть вимагати від них надання довідки переселенця, оскільки вона оформляється виключно за їх бажанням.

Довідка переселенця обов'язкова для отримання у разі, якщо людина хоче отримати державну допомогу по внутрішньому переміщенню, допомогу з житлом, медичну допомогу, а також у ряді ситуацій за межами державного сектора – відкриття рахунку в банку, перереєстрація автомобіля, отримання паспорта, вклеювання фото в паспорт і т. д. Для безперешкодного отримання довідки переселенця повинні бути дотримані ряд обставин: реєстрація місця проживання, у разі її відсутності – докази фактичного проживання на окупованій території, дійсний паспортний документ, відсутність нерухомого майна не на окупованій території і т. д. У разі, якщо якесь із положень законодавства порушено, Вам може бути відмовлено в отриманні довідки переселенця з внесенням даного факту в єдину базу.

Юридична компанія Артен з радістю допоможе Вам розібратися в процедурі отримання статусу переселенця, необхідності отримання довідки переселенця, а також допоможе підготувати всі необхідні документи.

Перелік документів, необхідних для
одержання довідки переселенця

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Паспорт громадянина України (свідоцтво про народження - для дітей)
2 Ідентифікаційний код
3 Документи, які підтверджують проживання на території зони АТО в 2014 році (у разі, якщо в громадянському паспорті відсутня прописка)

Вартість і терміни юридичної допомоги при оформленні:

Довідка переселенця

Термін оформлення 1 год
Вартість 950 грн.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.Спеціаліст з оформлення довідки переселенця

Довідка переселенця