RU    EN    IT     UA 

Посвідка на проживання в Україні на 3 роки по бізнесу

Комплексне юридичне супроводження по оформленні документів для реєстрації бізнесу та легалізації іноземних громадян в Україні .

Мінімально можливі терміни
Без черг і зайвих турбот
Великий досвід роботи
Безкоштовна консультація
Мінімальна присутність клієнта
Повний пакет послуг
 
 
від 20 р.д.
від 4000 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Посвідка на проживання в Україні по роботі

У період проходження євро-інтеграції, уряд України створює все більше оптимальний клімат для оформлення та ведення підприємницької діяльності для іноземних громадян, які активно заповнюють українські простори і тим самим створюють робочі місця для громадян України. Саме на цьому етапі виникає питання правильного юридичного супроводу в оформленні документів для реєстрації бізнесу та легалізації (отримання виду на проживання по роботі) іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні.

Україна має всі базові ресурси для ведення бізнесу, а саме:
 • оптимальна транспортна розв'язка з-за близькості до країн Європи та Азії
 • працездатна робоча сила
 • оптимальне зниження податків
 • створення вільних економічних зон
 • екологічний клімат для створення альтернативної енергії

Яку компанію краще використовувати, щоб отримати вид на проживання з працевлаштування?

Для іноземців існують деякі підводні камені, які виникають при оформленні документів для ведення підприємницької діяльності. Іноземний громадянин може зареєструвати підприємство, перебуваючи законно на території України і просто по закордонному паспорту. Також можна вступити вже існуючу компанію одним із засновників і мати також варіант оформити дозвіл на працевлаштування на 1 – 3 роки і в подальшому оформити тимчасовий вид на проживання на такий же термін. Але найкраще відкривати свою, рідну себе діяльність (компанію), яка буде нова, підходити під Ваші запити, види діяльності, групу оподаткування.

Великим плюсом у створенні нової компанії є те, що у неї не буде ніяких прихованих проблем таких як: податкові кредити, податкові заборгованості, компанія може бути під урахуванням правоохоронних органів. Ви створите собі новий клімат, який дасть можливість запросити Ваших друзів для допомоги ведення бізнес-діяльності, оформлення дозволу на працевлаштування та їх легалізації в Україні.

Оформити бізнес в Україні для іноземців та осіб без громадянства дуже серйозний крок, так як це також велика відповідальність у податкових питаннях. Перед відкриттям компанії потрібно відразу визначити групу оподаткування для видів діяльності, якими будуть займатися іноземні громадяни та особи без громадянства ведучи свій бізнес в Україні.

На момент формування юридичної особи, іноземець повинен підготувати бізнес план своєї економічної діяльності, відповідно до законодавства України, та вибрати назву своєї фірми, щоб воно було індивідуальним і не мало аналогів в реєстрі юридичних осіб України. Засновуючи фірму, іноземний громадянин стає тільки засновником компанії. Директором, згідно із законом, повинен бути тільки громадянин України, чи іноземець, який не є резидентом України (має постійний вид на проживання).

Які можливості дає вид на проживання по роботі?

Реєстрація бізнесу в Україні дає можливість іноземцю легалізувати себе, отримавши тимчасовий вид на проживання на підставі дозволу на працевлаштування. Щоб іноземний громадян приступив до виконання своїх функцій і управління компанією, йому потрібно отримати дозвіл на працевлаштування, для заняття посади директора, або іншу посаду, на яку він претендує. Після оформлення у центрі зайнятості дозволу на працевлаштування він може сміливо приступати до виконання своїх функцій на підприємстві.

Етапи відкриття бізнесу в Україні та оформлення посвідки на проживання:

Для початку оформлення процедури, від іноземця/особи без громадянства, які потрібно зробити довіреність на наших юристів. Після оформлення довіреності Ви можете займатися своїми справами, а ми оформимо перші етапи документів.

Якщо Ви знаходитесь не в Україні, то для оформлення даної процедури, іноземець чи особа без громадянства, можуть звернутися до найближчого посольство/консульство України та оформити довіреність (текст довіреності наші юристи відправлять Вам). Після оформлення довіреності, потрібно оригінал вислати нам в офіс за міжнародною поштою, що б ми змогли приступити до оформлення Вашого бізнесу в Україні. Після готовності документів, ми відправляємо Вам оригінал дозволу на працевлаштування, з якими Ви звертаєтеся в посольство/консульство України для отримання візи «Д – 04».

Якщо іноземець хоче отримати тимчасовий вид на проживання і перебуває в Україні, то йому треба виїхати з території України і отримати в Посольстві України візу «D – 04» на підставі дозволу на працевлаштування і повернутися в Україну для фотографування на біометричний тимчасовий вид на проживання на підставі працевлаштування в Україні. Для країн, з якими Україна підписала двосторонній договір, потрібно просто зробити процедуру виїзду – в'їзду після заснування, для того що б поміняти мету в'їзду з туриста (відвідувача) на працівника (бізнесмена). Віза типу D, для цих країн не потрібна.

Країни, які підписали двосторонній договір з Україною:

 • Республіка Білорусь
 • Республіка Молдова
 • Республіка Узбекистан
 • Грузия
 • Вірменія
 • Республіка Азербайджан
 • Російська Федерація

Віза типу D, для цих країн не потрібна.

Процедура отримання посвідки на проживання в Україні на підставі роботи включає в себе кілька етапів:

 • Отримання ідентифікаційного номера для іноземця, для реєстрації компанії
 • Офіційна реєстрація підприємства в ЕГРПО України
 • Отримання візи типу D – 04 (працевлаштування в Україні) в Посольстві України / виїзд - в'їзд для країн перерахованих вище
 • Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні за дозволом на роботу
 • Реєстрація місця проживання в Києві

Можна купити посвідку на проживання в Україні?

Звертаємо вашу увагу, що купити посвідку на проживання в Україні не можна – можна тільки оформити, маючи законні підстави в Україні. Найбільш поширені підстави – це вид на проживання по шлюбу і вид на проживання по роботі. І якщо знайти другу половину в Україні не так просто, відповідно, отримати вид на проживання по шлюбу зможе не кожен іноземець, то якщо метою вашою метою є переїзд в Україну і заснування тут власного бізнесу, то вид на проживання по роботі – найбільш оптимальний варіант для вас. Наші юристи та адвокати з радістю нададуть вам якісну правову консультацію по всіх етапах оформлення компанії, дозволу на працевлаштування та посвідки на тимчасове проживання по роботі.

Ми пройдемо весь цей шлях за вас, захищаючи і представляючи ваші інтереси, що б ви змогли комфортно займатися своєю улюбленою справою. Ми допоможемо легалізувати вас в Україні і отримати тимчасовий дозвіл на проживання на той термін, протягом якого ви плануєте вести бізнес в Україні.

Перелік документів від іноземця для реєстрації бізнесу
та отримання посвідки на проживання в Україні

# Документ Надає клієнт Предост. клієнт Готує клієнт готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Індивідуальна назва компанії
2 Оригінал паспорта або документа, що посвідчує особу
3 1 фото 3,5 Х 4,5 см на матовому аркуші
4 Копія паспорта та податковий номер громадянина України, який на момент реєстрації компанії стане директором
5 Види діяльності компанії, або сфера діяльності
6 Довіреність від нотаріуса
7 довіреність від компанії для дозволу на працевлаштування
8 Проект трудового договору (контракту)
9 Заява про отримання дозволу на працевлаштування
10 Статут, протокол зборів
11 Заява на реєстрацію юридичної особи - Форма 1
12 Договір оренди/суборенди юридичної особи

Ціни і терміни

Вартість оформлення кожного етапу процедури:

# Послуга На 1 рік На 1 рік На 1 рік На 3 роки На 3 роки На 3 роки
1 Оформлення перекладів (3 шт) 1140 грн 1140 грн
2 Оформлення ідентифікаційного номера 1050 грн 1050 грн
3 Підготовка установчих документів для нотаріальних дій 1000 грн 1000 грн
4 Оренда юридичної адреси (на 6 місяців) 4500 грн 4500 грн
5 Нотаріальні витрати 1600 грн 1600 грн
6 Реєстрація компанії в ЄДРПОУ 1000 грн 1000 грн
7 Оформлення печатки компанії 400 грн 400 грн
8 Оформлення дозволу на працевлаштування 3000 грн 5800 грн
9 Оплата державного мита 8600 грн 12800 грн.
10 Оформлення посвідки на тимчасове проживання 5450 грн 7450 грн
11 Поліс медичного страхування 600 грн 1800 грн
12 Реєстрація місця проживання 6500 грн 15000 грн
13 Подача трудового договору (контракту) в центр занятості 500 грн 500 грн
Загальна вартість оформлення документів 35340 грн 54040 грн
Ціна при замовленні комплексу послуги 31600 грн 49600 грн
Процедура оформлення бізнесу та легалізація іноземця під ключ займає до 2 місяців.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам.Спеціаліст з оформлення посвідки на проживання в Україні

Купити посвідку на проживання