Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
 UA     EN    IT    DE    RU

Реєстрація бізнесу для іноземців

Як відкрити свій бізнес іноземцю в Україні? Реєстрація ТОВ іноземним громадянином – процес досить копіткий і вимагає дотримання всіх юридичних і законодавчих тонкощів і будь-яка помилка може вилитися в значну суму штрафу.

Профільні юристи
Досвід роботи більше 5 років у відповідній сфері
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 
 
від 2 р.д.
від 2000 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Реєстрація бізнесу в Україні

Україна відкрита для вливань іноземного капіталу, що істотно впливає на її економічні показники. Для більш активного виходу на ринок іноземних компаній держава постійно працює над спрощенням процесу реєстрації нових підприємств. На сьогоднішній день реєстрація бізнесу в Україні згідно чинного законодавства не повинна тривати більш ніж 24 години з дня подачі необхідних документів державним реєстраторам.

Особлива увага приділяється процедурі самої подачі - її роблять максимально зручною і простою. Тепер не потрібно ходити особисто по різних державних інстанціях. Все можна легко зробити в режимі онлайн. Щоб відкрити товариство з обмеженою відповідальністю достатньо Дистанційно подати всі необхідні документи, підписавши їх цифровим електронним підписом. Це стосується як іноземних громадян, так і українців, які хочуть відкрити свій бізнес.

Варто зазначити, що для нерезидентів в Україні при реєстрації підприємства існують деякі правові нюанси, про які важливо знати. Багато іноземців, які відкривають бізнес самостійно, часто стикаються з підводними каменями, тому варто звернутися до професіоналів компанії Артен, які допоможуть пройти процес реєстрації відповідно до законодавства України.

Особливості реєстрації іноземного бізнесу в Україні

Іноземних інвесторів в Україні приваблюють безліч факторів: вдале територіальне розташування, великий ринок і невисока конкуренція в певних галузях, значно нижче розмір податків, та й життя в Україні дешевше ніж в європейських країнах. Саме тому відкриття бізнесу в Україні іноземцю стає цікавою перспективою.

Але, щоб вести успішний бізнес в нашій країні, необхідно враховувати всі існуючі на законодавчому рівні нюанси:
  • обов'язкове отримання ідентифікаційного номера платника податків. Він присвоюється на все життя і вноситься до Єдиного реєстру фізичних осіб.без його наявності відкрити бізнес іноземцю неможливо.
  • отримання дозволу на роботу. Його відсутність забороняє бути директором створюваної фірми і робить будь-яку діяльність іноземця незаконною.
  • розмір статутного капіталу. Якщо його сума перевищує сто тисяч доларів засновник компанії має право подавати документи для отримання посвідки на постійне проживання.

До запуску процесу реєстрації фірми в Україні для іноземців необхідно визначитися: зі сферою діяльності, передбачуваним штатом співробітників, майбутніми партнерами і чи буде вестися зовнішньоекономічна діяльність. Аналіз даних аспектів допоможе зрозуміти яку організаційно-правову форму власності краще реєструвати: ТОВ, АТ, Товариство з Додатковою Відповідальністю, ФОП або ПП.

Необхідний пакет документів для реєстрації

Залежно від того, якої форми буде реєструватися підприємство, законодавством передбачені різні пакети документів.

Для юридичної особи необхідно подати:
  • копія паспорта та ІПН директора та бухгалтера.
  • нотаріально завірені копії статуту юридичної особи-нерезидента, документи про реєстрацію та надання повноважень посадовій особі.
  • довіреність, завірена нотаріусом про надання права на підписання Статуту та проведення інших реєстраційних операцій.
  • документальне підтвердження юридичної адреси.
  • щоб зареєструвати ФОП або ПП іноземцю потрібно надати в органи держреєстрації:
  • копія картки платника податків;
  • паспорт;
  • законна підстава на перебування в Україні;
  • документ, що підтверджує оплату державних мит.

На додаток до перерахованих документів заявнику необхідно заповнити картку встановленого зразка.

Трапляються ситуації, коли держоргани відмовляють іноземцю в реєстрації підприємства по ряду причин. Найчастіше вагомими причинами стає неправильне заповнення реєстраційної карти, неповний пакет документів, відсутня законна підстава на перебування в країні, ІПН або оплата держмита.

Самостійна реєстрація підприємства в Україні досить складний процес для іноземців, оскільки не всі знають тонкощі нашого законодавства. Краще довірити це питання професіоналам компанії Артен, які допоможуть вирішити всі питання швидко і якісно, незалежно від того знаходиться іноземний громадянин на території України чи ні. Для цього достатньо оформити довіреність на нашого юриста.

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю іноземцями

Реєстрація ТОВ в Україні іноземними громадянами вимагає не тільки кропіткої роботи з документами, а й виконання всіх законодавчих норм, оскільки навіть, на перший погляд, незначна помилка може спричинити накладення штрафу.

До відкриття фірми іноземному засновнику необхідно ретельно провести підготовчу роботу. Перш за все важливо проконсультуватися з досвідченим юристом і бухгалтером. Перший введе в курс справи щодо процедури реєстрації та особливостям ведення бізнесу, другий допоможе підібрати найкращий варіант системи оподаткування, виходячи з планованих видів економічної діяльності, передбачуваних доходів і обороту, а також кількості штатних одиниць.

Далі варто визначитися з назвою фірми, видами діяльності згідно КВЕД, хто буде директор – громадянин України або резидент.

Можливість відкрити ТОВ в Україні дає іноземному засновнику ряд переваг:
  • робота з великими інвесторами та компаніями на ринку України.
  • ТОВ несе відповідальність за своїми зобов'язаннями в розмірі статутного капіталу, мінімальний розмір якого законодавством не встановлено. Як правило це сума в 1000 грн.
  • можливість продати бізнес за короткий період часу.

Товариство з обмеженою відповідальністю є альтернативним рішенням для тих іноземців, які планують розвиватися в Україні.

Юристи компанії Артен пропонують нашим іноземним клієнтам індивідуальний підхід, повний юридичний супровід відповідно до законодавства України, грамотне складання і збір всіх необхідних документів, їх переклад і нотаріальне завірення, кваліфіковану допомогу при отриманні ІПН, а також представництво в державних органах, щоб відкрити компанію в Україні.

Перелік документів і даних,
необхідних для отримання реєстрації ТОВ на іноземного громадянина:

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Форма 1
2 Нотаріально завірений статут
3 Рішення засновників на нотаріальному бланку
4 Переклад паспорта
5 ІПН (Податковий номер громадянина України)
6 Паспортні дані директора
7 Індивідуальна назва ТОВ
8 Сфера діяльності ТОВ
9 Контакти ТОВ
10 Розмір статутного капіталу

Ціни і терміни

Вартість реєстрації бізнесу іноземним громадянином:

# Послуга терміни терміни терміни Вартість Вартість Вартість
1 Підготовка установчих документів та реєстрація ТОВ 2 р.д. 2000 грн
2 Нотаріальне засвідчення установчих документів та довіреність 1 р.д. 1600 грн
3 Юридична адреса (6 місяців) 1 р.д. 4500 грн
4 Виготовлення печатки 1 р.д. 400 грн
5 Оформлення нотаріального перекладу паспорта 1 р.д. 400 грн
Додаткові послуги:
1 Надання послуг номінального директора (2-3 тижні, до отримання дозволу на роботу) 1 р.д. 5500 грн
2 Зміна директора 2 р.д. 3650 грн
3 Оформлення ІПН (індивідуального податкового номера) 3 р.д. 1050 грн
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам. Наші юристи працюють для Вашого комфорту.



Спеціаліст по реєстрації бізнесу для іноземця

Реєстрація бізнесу для іноземця