RU    EN    IT     UA 

Вклеювання фото в паспорт громадянина України

Допоможемо швидко і без черг вклеїти фото в паспорт по досягненні 25, 45 років

Самі стислі терміни (від 1 р. д.)
Повний юридичний супровід
Без черг і клопоту
100% Результат
 
 
від 1 р.д.
від   грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Увага !!!

Відповідно до Постанови КМУ від 03.10.2018 року № 795 було внесено зміни до Постанови КМУ “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України” від 25.03.2015 року.

Дані зміни стосуються в основному 2х моментів:

1) Відтепер, а точніше з 01.11.2018 року, кожен громадян України може за власним бажанням змінити паспорт старого зразка (зразка 1994 року) на айді карту. Нагадаємо, що раніше такого пункту в законі не було, отримання айді картки було можливим лише при оформленні паспорта вперше, втраті паспорта старого зразка, зміні особистої інформації власника паспорта чи його пошкодженні.

2) З часу набрання чинності вищевказаної Постанови КМУ № 795 всі громадяни, які досягли 25-и чи 45-и річного віку і попустили термін в 1 місяць відведений для вклеювання фото в паспорт, зобов’язані будуть змінити паспорт старого зразка на айді картку. Таким чином така адміністративна послуга як вклеювання фото в паспорт громадянина України буде доступною лише протягом одного місяця з моменту досягнення відповідного віку.

Будьте уважними і слідкуйте за дійсністю Ваших документів.З початку 2016 року Україна, згідно із Законом «Про єдиний державний демографічний реєстр», перейшла на новий вид внутрішніх паспортів – на айді (ID) картки. Разом з тим старі паспорти громадянина Украъни у формі книжок, оформлені до 2016 року, діють паралельно з ID картами. Відповідно до постанови Кабінету міністрів України «Про порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України» кожен громадянин України (документований паспортом старого зразка – синя книжка), що досяг віку 25 і 45 років зобов'язаний вклеїти фото в паспорт старого зразка або замінити паспорт старого зразка на ID-карту.

Вклеїти фото в паспорт можна в міграційній службі або в центрі адміністративних послуг за місцем реєстрації громадянина. Пакет документів для вклеювання фото в паспорт – мінімальний, але для громадян України, зареєстрованих на території зони АТО чи Криму - пакет документів набагато більший і процедура оформлення складніша.

Юридична компанія «Артен» допоможе Вам розібратися з усіма нюансами вклеювання фото в паспорт України, а також зможе надати повний супровід кваліфікованого юриста при вклеюванні фото.

Перелік документів, необхідних щоб
вклеїти фото в паспорт громадянина України

# Необхідні Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Паспорта громадянина України
2 Фото 3,5х4,5 – 4 шт.
# Додаткові Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
3 Лист вибуття (для громадян, знятих з місця реєстрації)
4 Довідка переселенця (для переселенців)
5 Закордонний паспорт нового зразка (для переселенців)Спеціаліст з вклеювання фотографії в паспорт

Вклеїти фото в паспорт