Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Про нас

АРТЕН юридична компанія - ИмиджФото

Юридична компанія АРТЕН працює для захисту Ваших інтересів і вирішення Ваших проблем. Компанія більше 6 років успішно надає послуги на юридичному ринку. Юристи компанії мають значний досвід роботи у різноманітних структурах, в тому числі, в банківському сегменті, а також досвід роботи більше 20 років в слідчих і оперативних підрозділах СБУ та МВС, що є одним з головних достоїнств і переваг Компанії.

Незважаючи на наявність значного досвіду юристів нашої Компанії в різноманітних напрямках, зокрема, господарському, сімейному, земельному, кримінальному праві, ми вирішили зробити вибір на користь кількох напрямків наданих послуг, щоб довести їх до досконалості.

Відмінною особливістю Компанії є вузька спеціалізація наданих послуг, а саме:
  • послуги у сфері міграційного права.
  • послуги в сфері оформлення персональних документів;

Завдяки виділенню ключових напрямків нашої діяльності, ми маємо можливість концентруватися на питаннях, що виникають у Вас у певній сфері, і з максимальною результативністю Вам допомагати у їх вирішенні.

При визначенні напрямків діяльності Компанії ми керувалися принципом «Кожен повинен робити те, що вміє, і робити це найкращим чином». У переліку послуг нашої Компанії, Ви ознайомитеся з тим, що досконало вміють юристи нашої Компанії.