Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Новини в законодавстві України

18 Февраля 2022

Отримання посвідчення водія в Україні вперше

Згідно з чинним у 2022 році законодавством для отримання посвідчення водія вперше необхідно:

Докладніше >>
16 Февраля 2022

В Україні запустили новий електронний кабінет водія

Кілька днів першої декади лютого водіям довелося побути без е-кабінету не через хакерську атаку, як переймалися користувачі. Електронний кабінет водія проходив модернізацію. А з 11 лютого 2022 буде доступний і на мобільних пристроях.

Докладніше >>
14 Февраля 2022

Кращі країни для інвестиційної міграції

Інвестиційні програми зарубіжних країн залучають інвесторів можливістю спрощеного та прискореного переїзду до іншої держави. Щоб дізнатися, якій з програм віддати перевагу та яку країну вибрати для проживання, достатньо скористатися рейтингом країн із найбільш привабливою інвестиційною нерухомістю від Henley & Partners.

Докладніше >>
11 Февраля 2022

Скільки українців готові переїхати за кордон через роботу

Складна економічна ситуація змушує українців шукати способи заробити. Основний з них — трудова міграція. І якщо деякі віддають перевагу тимчасовій діяльності на території країн Європи, то інші замислюються про переїзд.

Докладніше >>
10 Февраля 2022

Що дає Україні трудова міграція

Прийнято вважати, що трудова міграція — це абсолютний мінус. Але це явище має і позитивні якості. Особи, які виїжджають до інших країн на заробітки, відправляють на Батьківщину гроші. Наприклад, українці щороку висилають чи привозять до України близько 11 мільярдів доларів або десяту частину ВВП.

Докладніше >>
9 Февраля 2022

Розмір грошових коштів, що повертаються трудовими мігрантами з України

Трудові мігранти переводять в Україну серйозні грошові суми. У 2021 році показники суттєво збільшилися. Водночас статистика показує зростання як легальних перерахувань, так і «сірих».

Докладніше >>
8 Февраля 2022

Де краще оформляти ВНП за інвестиції

Для отримання посвідки на проживання потрібно виконати умови приймаючої країни. Один з варіантів — інвестування в економіку. Але умови в усіх держав різні.

Докладніше >>
7 Февраля 2022

Зростає кількість українців, які мають прострочений ВНП Польщі

Кількість українців, які оформляють посвідку на проживання (ВНП) Польщі, зростає з кожним роком. Їх приваблює заробітна плата, гідні умови праці та доступність вакансій. Польща — сусід України, тож переїхати до цієї країни набагато простіше.

Докладніше >>
4 Февраля 2022

Цифровий паспорт. Коли можна використати?

Цифровий паспорт використовується в Україні для підтвердження особи. Він має однакову силу з документом на паперовому носії та пластиковою карткою. Але є низка ситуацій, коли його використання є неприпустимим.

Докладніше >>
3 Февраля 2022

Чи обмежені права осіб, які мають подвійне громадянство

Законопроєкт про множинне громадянство внесений президентом України на розгляд до Верховної Ради.

Докладніше >>