Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Підтвердження громадянства дитини

Дитина може бути зареєстрована громадянином України у разі, якщо вона народилася на території України і її батьками є громадянин України та іноземець або обоє батьків є іноземцями.

Термінове оформлення
100% Гарантований результат
Без черг і зайвих турбот
Мінімальна вартість
Величезний досвід роботи
Безкоштовна консультація
 
 
від 20 р.д.
від 3500 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Відповідно до законодавства України, з 2001 року свідоцтво про народження дитини засвідчує лише факт народження, а також родинні зв'язки. Свідоцтво про народження не є документом, що підтверджує громадянство дитини. Цей факт потрібно довести шляхом подачі пакету відповідних документів в органи міграційної служби за місцем проживання одного з батьків. Органи міграційної служби протягом 3 місяців проводять перевірки для оформлення документа – довідки про реєстрацію громадянином України.

Підтвердження громадянства України для дитини надає такі переваги:
 • Безкоштовна освіта для дитини в Україні
 • Мати всі можливі права громадянина України
 • Медичне обслуговування для дитини в Україні
 • Оформлення закордонного паспорта для дитини
 • Права оформити посвідку на постійне проживання для всіх близьких родичів

Процедура оформлення підтвердження громадянства дитини залежить від підстав, які передбачені Законом України «Про громадянство». Документи про підтвердження громадянства для дитини розглядають Головні управління міграційної служби України та Департамент громадянства міграційної служби України.

Перелік осіб, які є громадянами України за фактом народження, і можуть підтвердити це шляхом отримання документів, що підтверджують громадянство України:
 • Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України.
 • Особа, народжена на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України.
 • Особа, народжена за межами України від осіб без громадянства, які постійно на законних підставах проживають на території України, у разі, якщо особа не набула за фактом народження громадянство іншої держави.
 • Особа, народжена на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, у разі, якщо особа не набула за фактом народження громадянство одного з батьків.
 • Особа, народжена на території України, одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, у разі, якщо особа не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство того з батьків, якому надано статус біженця в Україні або притулок в Україні.
 • Особа, народжена на території України від іноземця і особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, у разі, якщо особа не набула за народженням громадянство того з батьків, який є іноземцем.
 • Новонароджена дитина, знайдена на території України, обоє з батьків якої невідомі (знайда).

Порядок отримання довідки про українське громадянство дитини

Першим етапом отримання довідки, яка підтверджує громадянство України для дитини, є подача заяви та пакета документів законного представника дитини (одного з батьків, опікуна або піклувальника). Приймання документів здійснюють органи міграційної служби за місцем проживання законних представників.

Другий етап – прийняття позитивного рішення головним управлінням ДМС і видача законному заявнику свідоцтва (довідки), в якому українською мовою вказуються такі дані:
 • повне ім'я, прізвище, по батькові дитини;
 • громадянство;
 • підстава набуття громадянства;
 • дата народження;
 • місце народження;
 • особистий номер;
 • стать дитини;
 • дата видачі документа;
 • термін дії документа.

Юридична компанія «АРТЕН» допоможе Вам оформити довідку про підтвердження громадянства України швидко, якісно, без проблем і зусиль.

Документи, необхідні для отримання громадянства України
по народженню

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Заяву про оформлення набуття особою громадянства України за народженням
2 Копія свідоцтва про народження дитини
3 Один з документів:
  копія паспорта громадянина України або іншого документа, що підтверджує факт перебування одного з батьків особи у громадянстві України на момент її народження;
  копії посвідок на проживання в Україні для осіб без громадянства або інших документів, що підтверджують, що на момент народження особи її батьки були особами без громадянства і проживали на законних підставах на території України;
  копії документів, що підтверджують факт перебування батьків особи у громадянстві іншої держави (інших держав) на момент її народження;
  копія посвідчення біженця, виданого тому з батьків особи, якому надано статус біженця в Україні, або копію документа, що підтверджує факт надання одному з батьків особи притулку в Україні;
  документи, які підтверджують, що на момент народження особи один з її батьків перебував у громадянстві іншої держави (інших держав), а інший - був особою без громадянства;
4 В окремих випадках декларація про неотримання особою громадянства іншої держави за народженням, копії документів, що підтверджують факт проживання на законних підставах батьків особи на території України на момент її народження

Ціни і терміни

Вартість повного комплексу послуг від 3500 грн.
Термін від 20 р.д.
Вартість прискореної процедури За домовленістю
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.Фахівець з підтвердження громадянства дитини

Підтвердження громадянства дитини