Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Витребування документів в Міністерстві юстиції

Юристи компанії Артен допоможуть отримати: Свідоцтво про Народження, Свідоцтво про шлюб, Свідоцтво про розлучення, Свідоцтво про зміну імені, Свідоцтво про смерть, а також зробити дублікат або витяг цих документів швидко і без проблем.

Досвідчені юристи
Стислі терміни
Гарантія результату
 
 
від 1 р.д.
від 410 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Як відновити свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, розлучення, смерті?

Міністерство юстиції України в особі відділу державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) видають різні свідоцтва про народження, про смерть, про шлюб, про розлучення, про зміну імені, а також різного роду витяги (про зміну прізвища, про народження тощо). У разі втрати, псування або необхідності отримати такий документ вперше, необхідно звернутися у відповідний орган РАЦС.

Також витребування дубліката свідоцтва є актуальним у разі необхідності проставляння апостиля на документі або проходження процедури легалізації. Правила проставлення апостиля встановлюють, що документ, дійсність якого засвідчується печаткою апостиля, має бути «нового» зразка без помарок, помилок, ламінування і т. д. Якщо документ «старого» (до 24.08.1991 року видачі) зразка його можна апостилювати через нотаріальну копію, у всіх інших випадках необхідно витребування свідоцтва нового зразка.

Де відновити свідоцтво про народження?

Відновити свідоцтво про народження або інше свідоцтво за законом можна в будь-якому РАЦС на території України, але важливим моментом в даному випадку будуть терміни його отримання. Якщо Ви звертаєтеся в РАЦС не за місцем видачі свідоцтва про народження, то відновлення свідоцтва про народження буде можливо тільки після отримання відповіді на запит з РАЦС, який це свідоцтво видавав первинно. Це стосується ситуацій, коли загублено свідоцтво про народження старого зразка (до 2009 року).

Як відновити свідоцтво про народження СРСР в Україні?

Якщо Ви народилися до 24.08.1991 року на території УРСР Ви можете відновити свідоцтво про народження або зробити його дублікат у такому ж порядку, що і дублікат свідоцтва про народження українського зразка.

В разі якщо Ви народилися в інших республіках СРСР Ви можете отримувати свідоцтво в українських РАЦ-сах тільки після отримання відповіді від міністерства юстиції тієї країни, в якій Ви народилися, або ж звернутися безпосередньо в РАЦС цієї країни.

Перше свідоцтво про народження дитини оформляють тільки особисто батьки за місцем народження дитини або за місцем реєстрації батьків. Представництво при першому оформленні свідоцтва про народження неможливо. Якщо батьки на момент народження дитини перебували у шлюбі, то за оформленням свідоцтва може звернутись один з батьків, якщо батьки в шлюбі не перебувають, то необхідна присутність обох батьків.

Як відновити свідоцтво про шлюб?

Для всіх цих документів діють ті ж правила, що і для відновлення свідоцтва про народження або отримання дубліката свідоцтва про народження.

Відновити свідоцтво про шлюб або отримати дублікат свідоцтва про шлюб неможливо в тому випадку, якщо шлюб на даний момент вже розірвано. У такому випадку Ви можете отримати тільки витяг про шлюб і розлучення.

Як отримати дублікат свідоцтва про розлучення?

Отримати дублікат свідоцтва про розлучення можна в тому випадку, якщо розлучення проходив в органах РАЦС або якщо суд передав інформацію про розлучення в органи РАЦС.

Як відновити свідоцтво про смерть?

Відновити свідоцтво про смерть (або видати доручення на його відновлення) можуть тільки найближчі родичі померлого, за наявності у них документів, що підтверджують родинні стосунки. Якщо свідоцтво про смерть необхідно далеким родичам, то вони можуть отримати лише витяг про смерть, підтвердивши свою спорідненість з померлим.

    Таким чином для того, щоб відновити свідоцтво або отримати дублікат свідоцтва необхідно надати такі документи:
  • довіреність на наших співробітників
  • копія паспорта
  • копія втраченого свідоцтва (при наявності)
  • що підтверджують родинні документи (в разі якщо довіреність на одержання дубліката дає родич)

Наші юристи позбавлять Вас від всіх турбот по витребуванню дубліката свідоцтва або отримання витягу. У нас Ви можете відновити свідоцтво про народження онлайн (дистанційно) відправивши нам довіреність та копію свого паспорта.

Перелік документів, необхідних для:
Отримання дубліката свідоцтва / витягу

# Необхідні Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Паспорт громадянина України / закордонний Паспорт
2 Копія або дані відповідного свідоцтва, що підлягає витребуванню
3 Нотаріальна довіреність
4 Квитанція про сплату державного мита

Вартість і терміни юридичної допомоги при:
Отриманні дубліката свідоцтва / витягу

Витребування свідоцтва, виданого в Києві, зоні ООС (АТО) або Крим

Термін оформлення протягом 1 дня 1400 грн.
Термін оформлення 1-2 р.д. 900 грн.
Термін оформлення-5 р.д. 410 грн.


Витребування свідоцтва, виданого в Київській або іншій області

Термін оформлення 3-5 р.д. 950 грн.
Термін оформлення 7-10 р.д. 750 грн.


Отримання витягу

Термін оформлення протягом 1 дня 1700 грн.
Термін оформлення 1-2 р.д. 1200 грн.
Термін оформлення-5 р.д. 710 грн.
* Ціна вказана з урахуванням всіх державних платежів і без урахування оформлення нотаріальної довіреності.


Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.


Спеціаліст по витребуванню документів в Міністерстві юстиції

Свідоцтво про народження відновити