Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Послуги у сфері міграції

Посвідка на проживання в Україні на 3 роки по бізнесу

Комплексне юридичне супроводження по оформленні документів для реєстрації бізнесу та легалізації іноземних громадян в Україні .

Докладніше  ~>

Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання оформляється в установленому порядку і є підтвердженням законного тимчасового (терміном на 1 рік) проживання іноземних громадян, а також осіб без громадянства на території України.

Докладніше  ~>

Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні

Посвідка на постійне проживання оформляється іноземним громадянам, які в'їжджають в Україну на постійне місце проживання (ПМП). Посвідка на постійне проживання засвідчує особу такого іноземця в Україні і є підтвердженням законного постійного проживання на території України.

Докладніше  ~>

Продовження терміну перебування в Україні іноземного громадянина

Підстави, на яких іноземець перебуває на території України, визначають термін перебування іноземця на території України. У разі потреби, цей термін може бути продовжений.

Докладніше  ~>

Міграційний адвокат

Оскарження рішень державної міграційної служби та інших органів державної влади. Представництво інтересів міграційним адвокатом.

Докладніше  ~>

Отримання дозволу на працевлаштування в Україні

Надамо правову допомогу при отриманні вперше і продовження дозволу на працевлаштування для іноземців в Україні

Докладніше  ~>
Получение гражданства Украины является одним из основных и, вместе с этим, наиболее сложных в оформлении способов легализации иностранных граждан на территории Украины.