Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Відновлення паспорта громадянина України після втрати

Юристи компанії Артен допоможуть відновити паспорт України в разі втрати або крадіжки швидко і без проблем

Повний юридичний супровід
7 років досвіду на ринку юридичних послуг
Мінімальні ціни
Знайдемо вихід зі складної ситуації
Консультація безкоштовно
 
 
від 10 р.д.
від   грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Цивільний паспорт – основний документ, який засвідчує особу громадянина України і дає право на здійснення безлічі юридично значущих дій. Саме з цього, практично кожен, хто зіткнувся з проблемою втрати або крадіжки паспорта, поспішає повідомити про цій ситуації органи національної поліції, щоб уникнути неприємних ситуацій неправомірного використання даного документа іншими особами.

  • – При втраті паспорта у вигляді книжки його відновлення проходить за місцем прописки.
  • – При втрати айді карти, її відновлення можливе в будь-якій точці України.

Відновлення паспорта України після втрати / крадіжки

Це досить простий процес, за винятком ситуацій, коли втрачено всі документи, необхідні для відновлення паспорта, а також втрата паспорта з пропискою на окупованих територіях Донецької, Луганської області та Криму. В останньому випадку постає питання оформлення додаткових документів і довідок, яке часто буває проблематичним через відсутність паспорта. Якщо ж громадянин втрачає не тільки паспорт, але і всі інші документи, постає питання процедури підтвердження особи: як адміністративної, так і судової. Часто клієнти запитують у наших юристів, як відновити паспорт без документів.

Якщо у людини втрачені всі документи, в тому числі і паспорт, єдино можливою процедурою може бути лише встановлення особи, яка проводить суд за місцем проживання людини. І тільки на підставі рішення суду такій людині оформляється паспорт.

Відновлення паспорта в регламентному порядку посідає 20 робочих днів. Відновлення паспорта Україна терміново можливо також за 10 робочих днів.

Як відновити паспорт України не за місцем прописки?

Не за місцем прописки можливо тільки відновлення id паспорта Україна. Тобто, якщо у Вас сталася втрата паспорта у вигляді id карти, Ви можете відновити її в будь-якому місці на території України. Якщо у Вас втрата паспорта Україна старого зразка у вигляді книжки, то відновити паспорт можна виключно за місцем прописки. При цьому, взамін втраченого паспорта старого зразка вам видадуть вже айді карту.

Як відновити паспорт України, якщо загублено паспорт старого зразка?

    Якщо у Вас сталася втрата паспорта Україна, в першу чергу Вам необхідно отримати довідку про прописку або довідку переселенця (відновлення паспорта України для жителів зони АТО). Тільки при наявності документа, що підтверджує прописку або статус переселенця можливе відновлення паспорта Київ. Також для відновлення паспорта України 2020 році Вам знадобляться наявні у Вас додаткові документи:
  • копія втраченого паспорта
  • ІПН
  • свідоцтво про шлюб/розлучення, народження
  • закордонний паспорт, водійські права, військовий квиток

У разі втрати паспорта нового зразка у вигляді карти, Вам потрібно мінімум документів для його відновлення. Це можуть бути копія загубленої айді картки, довідка про прописку або витяг до айді карті, закордонний паспорт або будь-яке свідчення. Тобто, будь-який документ, виданий на Ваше ім'я або копія документа, в якому вказаний Ваш унікальний номер в демографічному реєстрі.

Відновлення паспорта з пропискою зони АТО чи Криму

– процедура досить складна. Відновити паспорт кримчанину, якщо був загублений паспорт старого зразка, можна при наявності у людини закордонного паспорта, посвідчення або військового квитка. Ці 3 документа є основними, які засвідчать особу та дають можливість ідентифікувати людину.

Щоб відновити загублений паспорт жителю зони АТО в Києві обов'язково надати довідку переселенця. Якщо Ви завчасно не подбали отриманням довідки переселенця і не можете без внутрішнього паспорта її отримати, зверніться до наших юристів, вони допоможуть знайти вихід.

Досвід юристів компанії «АРТЕН» допоможе Вам знайти вихід з ситуації, що склалася, найбільш комфортний для Вас.

Перелік документів, необхідних для:
Відновлення паспорта України

# Необхідні Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Довідка з поліції/ЦНАП про втрату паспорта (крім АТО, Крим)
2 Ксерокопія втраченого паспорта
3 Ідентифікаційний код
4 Оригінал свідоцтва про народження
5 Оригінал свідоцтва про шлюб (за наявності)
6 Оригінал закордонного паспорта (за наявності)
7 Документи з фото – водійські права, військовий квиток (у разі відсутності закордонного паспорта)
# Додаткові Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Довідка переселенця (для переселенців)
(Можливо оформити в компанії АРТЕН)
2 Витяг з реєстру виборців (для АТО, Крим)

Перелік документів не є виключним. У кожному конкретному випадку можуть знадобитися додаткові документи.Спеціаліст по відновленню паспорта України

Відновлення паспорта України