Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Персональні документи

Вклеювання фото в паспорт громадянина України

Допоможемо швидко і без черг вклеїти фото в паспорт по досягненні 25, 45 років

Докладніше  ~>

Отримання паспорта громадянина України вперше

З нами Ви зможете отримати повний юридичний супровід та оформити паспорт України ID-паспорт вперше

Докладніше  ~>

Заміна паспорта громадянина України

Компанія Артен допоможе замінити паспорт по зміні прізвища, імені, у разі непридатності до використання швидко і без проблем

Докладніше  ~>

Відновлення паспорта громадянина України після втрати

Юристи компанії Артен допоможуть відновити паспорт України в разі втрати або крадіжки швидко і без проблем

Докладніше  ~>

Отримання ідентифікаційного коду

Отримати ідентифікаційний номер може громадянин України, іноземець, а також особа без громадянства.

Докладніше  ~>

Водійські права

Отримання водійського посвідчення: вперше, заміна, відновлення. Міжнародне водійське посвідчення. Техпаспорт на автомобіль

Докладніше  ~>

ID карта (також ID паспорт, пластиковий Паспорт України)

– це поняття введені ЗУ «Про єдиний державний демографічний реєстр», так звані нові паспорти в Україні, які оформляються за допомогою нової інформаційної бази і виготовляються у вигляді пластикових карт (не плутайте з біометричними паспортами для виїзду за кордон, які являють собою книжку і не замінюють внутрішній паспорт, а використовуються тільки для закордонних поїздок), на які вноситься вся персональна інформація про людину – ПІБ, фото, дата і місце народження, ІПН, відбитки пальців і електронний підпис. Прописка на самій айді карті не видно, вона реєструється в базі і є змінною інформацією.

Паспорт України у формі айді карти – це єдиний варіант внутрішнього паспорта, який зараз видає Державна міграційна служба України. Отримання паспорта старого зразка у вигляді паспортної книжки з релігійних переконань можливе тільки в індивідуальному судовому порядку.

ID паспорт Україна як отримати?

Паспорт громадянина України оформляється з 14-річного віку. Також отримати паспорт України можна в разі, якщо загублений паспорт або його необхідно замінити.

Паспорт України 14 років

Отримання паспорта вперше займає до 20 робочих днів. Оформити внутрішній паспорт України терміново в такому випадку неможливо.

Документи на Паспорт України:
  • Внутрішній паспорт України мами і тата
  • Ідентифікаційний номер дитини
  • Довідка про прописку (форма 13)

Заміна паспорта Україна

Новий паспорт України у вигляді ID паспорт можна отримати у зв'язку зі зміною прізвища, імені, у зв'язку з псуванням паспорта, досягненням 25-або 45-річного віку або за власним бажанням. ID карта в Києві може бути оформлена як за 10, так і за 20 робочих днів. Айді паспорт може отримати тільки його власник. Зробити ID паспорт за дорученням або у будь який інший спосіб без присутності людини неможливо, так як при подачі і при отриманні ID карта України необхідно здавати відбитки пальців.

Відновлення паспорта

Що робити якщо втратив паспорт? Якщо у Вас сталася втрата паспорта, в першу чергу Вам необхідно отримати документ про втрату паспорта для того, щоб цей факт був юридично зафіксований. Якщо Ви втратили паспорт, Ви можете оформити протокол про втрату паспорта в ЦНАПе за місцем своєї прописки.

Якщо ж паспорт вкрали, то краще звернутися в поліцію за місцем скоєння крадіжки або за місцем вашого проживання і отримати відповідні висновок з поліції. Також оформлення паспорта України при втраті зажадає у вас наявність довідки про прописку (форма 13) і копії втраченого паспорта. Перелік додаткових документів Ви зможете знайти на сторінці Відновити Паспорт України, Київ.

Ви можете звертатися в компанію Артен за номерами телефонів, вказаними в розділі контакти з усіх питань, що стосуються, як зробити паспорт Київ, отримати новий український паспорт, які потрібні документи на отримання паспорта, реєстрації місця проживання, оформлення водійських прав і паспорта моряка і багатьом іншим.