Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання оформляється в установленому порядку і є підтвердженням законного тимчасового (терміном на 1 рік) проживання іноземних громадян, а також осіб без громадянства на території України.

Швидке отримання
Висока якість послуг
Мінімальна вартість
Мінімум необхідних документів
Безкоштовна консультація
 
 
від 15 р.д.
від 3000 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Увага!
У зв'язку з європейською інтеграцією України, міграційна служба перейшла на оформлення документів Європейського стандарту з підвищеними заходами безпеки. Це, одне з головних змін, що відбувається в економіці і структурі документального обігу в Україні. Більшість небіометричних документів дуже легко підробити, також вони досить швидко зношуються, бо виготовлені в паперовому вигляді. Саме для того що б цього уникнути, ми перейшли на біометричну систему, яка дозволяє мати всю інформацію про людину в базах державних органах України.

Біометрична посвідка на тимчасове проживання для іноземців

Дасть можливість забезпечити себе всього одній пластиковою карткою в якій буде позначено:
 • громадянство іноземця;
 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • дата народження і дата видачі документа;
 • підстави отримання посвідки на проживання в Україні;
 • підрозділ, яке видало ВНП.
В чіпі біометричної карти посвідки на тимчасове проживання, будуть позначені інші відомості про іноземця/осіб без громадянства, а саме:
 • реєстрація місця проживання;
 • сімейний стан.

Обмін біометричної посвідки на проживання

Також як і відновлення посвідки на тимчасове проживання у випадку втрати тепер значно спрощений у порівнянні з тією ж посвідкою на проживання, але старого, паперового зразка. Обмін і відновлення біометричних документів, у тому числі і обмін і відновлення посвідки на проживання вимагає мінімум документів і максимально прискорено в часі.

Законодавство України передбачило, що використання посвідки на тимчасове проживання нового зразка буде досить простим і зручним, але процес ще не завершений. У зв'язку з тим, що поки йде матеріальне забезпечення всіх державних і деяких приватних (наприклад банки) структур зчитувальними апаратами, які будуть забезпечувати доступ до всієї інформації, записаної в чіпі посвідки на проживання в Україні, тимчасово необхідно оформляти окрему довідку про реєстрацію місця проживання, яку потрібно носити постійно з собою, що б надавати свою прописку. Через те, що для іноземців існують досить великі штрафи за несвоєчасну реєстрацію місця проживання в Україні, таку довідку необхідно отримувати і обов'язково надавати разом з посвідкою на тимчасове проживання у вигляді карти. Ця довідка робиться у центрах надання адміністративних послуг при адміністраціях згідно з районом проживання.

Сьогодні в Державній міграційній службі почала працювати процедура фотографування іноземців та осіб без громадянства на отримання посвідки на проживання в Україні. Також при фотографуванні будуть брати відбитки пальців і цифровий підпис для формування документів нового покоління – посвідка на тимчасове проживання нового зразка з чіпом.

У зв'язку з нововведенням збільшується оплата державного мита на оформлення посвідки на проживання.

id-карта посвідка на тимчасове проживання Бланк тимчасового дозволу на проживання з електронним носієм

Іноземні громадяни, а також особи без громадянства мають право перебувати на території України на певних підставах, встановлених законодавством України. Право тимчасово/постійно перебувати на території України мають, зокрема:
 • іноземні громадяни, які отримали візу, протягом зазначеного в ній терміну перебування в Україні
 • громадяни країн, з якими встановлено безвізовий режим (до 90 днів перебування без візи на території України протягом 180 днів)
 • іноземні громадяни та особи без громадянства, які змогли отримати посвідку на проживання в Україні

Що таке посвідка на проживання в Україні?

Посвідка на проживання в Україні - це документ, що посвідчує особу, який є підтвердженням законного проживання (тимчасового чи постійного) іноземних громадян, а також осіб без громадянства на території країни перебування, іншими словами посвідка на тимчасове проживання дає право легалізації іноземців, а також осіб без громадянства в певній країні.

Отримання посвідки на проживання в Україні у 2020 році набирає дуже великою популярністю серед іноземців, тому, що Україна надає нові перспективи і можливості у відкритті бізнесу і працевлаштування в середовищі IT професій. Більшість іноземців, осіб без громадянства, розглядають Україну як плацдарм для роботи і проживання сім'ї, їдучи зі своїх країн. Прибуваючи в Україну, іноземець/особи без громадянства, які найчастіше навіть не знає ні російської, ні української мови, але готовий і має законні підстави отримати тимчасове проживання в Україні для адаптації до податкового та специфічного українського клімату. Громадяни інших країн та особи без громадянства завжди шукають юристів, які могли б надати якісну консультацію зі всіма законодавчими нюансами, підібрати найбільш відповідну іноземцю підставу, а також підготувати необхідні документи для посвідки на проживання в Україні.

Наявність певних підстав для проживання в Україні дає право іноземцю/особі без громадянства, отримати посвідку на проживання: посвідку на тимчасове проживання (максимальний дозволений термін перебування в Україні – 1 рік з можливістю продовження на 1 рік необмежену кількість разів, або ж у разі оформлення посвідки на проживання на підставі навчання в України – термін посвідки на проживання визначається терміном навчання) або посвідка на постійне проживання (строк перебування на території України – необмежений, але сам документ – біометрична посвідка на проживання – підлягає обміну кожні 10 років).

Наші адвокати та юристи дадуть відповідь на всі Ваші запитання, посилаючись на законодавство України.

Звертаємо Вашу увагу – рішення в оформленні і видачі посвідки на тимчасове проживання у Києві приймають виключно державна міграційна служба України та за результатами перевірок наданих вами документів.

Юридична компанія АРТЕН надає повне юридичне супроводження та представництво інтересів по захисту інтересів іноземців та осіб без громадянства в органах міграційної служби України при оформленні посвідки на тимчасове проживання.

Отримання посвідки на проживання в Україні

ВАЖЛИВО: Для подачі документів для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні, потрібно, щоб термін законного перебування на території України був не менше 15 РОБОЧИХ ДНІВ

У законодавстві України прописані підстави для отримання тимчасового дозволу на проживання іноземцями та особами без громадянства, до них відносяться:
 • Посвідку на проживання на підставі працевлаштування в Україні (одне з найбільш поширених підстав)
 • Посвідку на проживання на підставі возз'єднання сім'ї з громадянами України або особами, які вже отримали посвідку на проживання в Україні
 • Посвідку на проживання на підставі навчання в Україні
 • Посвідку на проживання на підставі здійснення культурної, наукової, освітньої діяльності
 • Посвідку на проживання на підставі участі в реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги
 • Посвідку на проживання на підставі проповідування релігійних вчень та ін.

Юридичні послуги Компанії при оформленні посвідки на проживання

Наша Компанія допоможе Вам розібратися у всіх питаннях, пов'язаних з процесом отримання посвідки на проживання в Україні, одним з наступних способів:
 • безкоштовна консультація
 • збір, оформлення і супровід при подачі всіх необхідних документів для оформлення посвідки на проживання, тобто повний супровід процесу
 • юридична допомога на певному етапі оформлення посвідки на проживання, на якому в клієнта виникли труднощі

Перелік документів,
необхідних для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Клопотання приймаючої сторони (встановленого зразка)
2 Оригінал паспорта або документа, що посвідчує особу
3 Копії сторінок паспорта або документа, що посвідчує особу, з особистими даними і візою
4 Нотаріально завірений переклад сторінки паспорта або документа, що посвідчує особу, з особистими даними
5 Документ, який є підставою для оформлення посвідки на проживання
6 Квитанція про сплату держмита
7 Поліс медичного страхування
8 Копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (якщо є)

Ціни і терміни

Вартість стандартної процедури
"Посвідка на тимчасове проживання" * (15 р. д.)
3000 грн.
Вартість стандартної процедури
"Посвідка на тимчасове проживання під ключ" ** (15 р. д.)
5490 грн.
* Стандартна процедура "Посвідка на тимчасове проживання" містить тільки: консультацію юриста, юридичний супровід в органах міграційної служби. Наші юристи допоможуть Вам скомплектувати зібрані Вами документи, подати їх в органи ДМС та отримати бажаний результат.
** Посвідка на тимчасове проживання під ключ" містить повний пакет послуг та документів, необхідний для проходження процедури отримання посвідки на проживання: консультація юриста, оформлення переклади та нотаріальне завірення, оформлення поліса медичного страхування, нотаріальне завірення підстави для отримання ПТП, повний юридичний супровід до отримання бажаного результату.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам.


Обмін (застар. Продовження) посвідки на тимчасове проживання в Україні

Згідно з законодавством України, процедури продовження тимчасової посвідки на проживання більше не існує. Процедуру продовження замінили обміном посвідки на проживання. Суть оформлення документів це не змінило, але при оформленні обміну подається такий же пакет документів, як при первинному оформленні тимчасової посвідки на проживання.

Крім послуг з оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям/особам без громадянства, Компанія також надає послуги з обміну посвідки на проживання. Обмін посвідки на тимчасове проживання є обов'язковою умовою у разі, якщо термін дії посвідки на тимчасове проживання закінчився (тобто пройшов 1 рік з моменту отримання посвідки), але у іноземця є необхідність у подальшому перебування на території України.

Термін, на який можна продовжити посвідку на тимчасове проживання залежить від підстав його отримання.
Посвідку на тимчасове проживання в Україні можна продовжити:
 • на термін дії дозволу на працевлаштування (від 1 до 3 років)
 • на термін навчання в Україні (до 4 років)
 • на підстави шлюбу з громадянином України (на 1 рік)

А також на термін дії документа (підстави), згідно з яким оформлювалася посвідка на тимчасове проживання.

Особливості обміну посвідки на тимчасове проживання

ВАЖЛИВО: Для подачі документів для оформлення обміну посвідки на тимчасове проживання в Україні, потрібно, щоб термін законного перебування на території України був не менше 15 РОБОЧИХ ДНІВ

Звертаємо увагу, якщо Ви плануєте продовжувати термін перебування на території України, Вам необхідно заздалегідь враховувати терміни перед подачею документів для збору документів та звернення у відповідний державний орган. Це стосується насамперед випадків, коли підставою для тимчасового проживання в Україні є працевлаштування. Для продовження дії дозволу на працевлаштування, яке передує обміну посвідки на проживання, існує окрема процедура з встановленими термінами.

Послуги Компанії щодо обміну посвідки на тимчасове проживання

 • безкоштовна консультація
 • збір документів
 • подача документів та представлення інтересів Клієнта у відповідних органах


Ціни і терміни

Вартість стандартної процедури
"Продовження/обмін посвідки на тимчасове проживання" * (15 р.д.)
3000 грн.
Вартість стандартної процедури
"Продовження/обмін посвідки на тимчасове проживання під ключ" ** (15 р.д.)
5490 грн.
* Стандартна процедура "Продовження/обмін посвідки на тимчасове проживання" містить тільки: консультацію юриста, юридичний супровід в органах міграційної служби. Наші юристи допоможуть Вам скомплектувати зібрані Вами документи, подати їх в органи ДМС та отримати бажаний результат.
** "Продовження/обмін посвідки на тимчасове проживання під ключ" містить повний пакет послуг та документів, необхідний для проходження процедури отримання посвідки на проживання: консультація юриста, оформлення перекладів та нотаріального завірення, оформлення поліса медичного страхування, нотаріальне завірення підстави для отримання ПТП, повний юридичний супровід до отримання бажаного результату.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам.


Спеціаліст з оформлення посвідки на тимчасове проживання

Посвідчення на тимчасове проживання