Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Міграційний адвокат

Оскарження рішень державної міграційної служби та інших органів державної влади. Представництво інтересів міграційним адвокатом.

Профільні міграційні юристи
Досвід понад 5 років у відповідній сфері
Індивідуальний підхід до кожної справи
 
 
від 2 р.д.
від 500 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Міграційний адвокат (міграційний юрист) або що вам потрібно знати про захист своїх прав

Сфера міграції не є самостійною галуззю права, вона належить до великої галузі адміністративного права і процесу, в рамках якого лежать всі правовідносини, які виникають у публічній сфері, тобто з органами державної влади та місцевого самоврядування. Кожен орган влади регулює свою унікальну частину правовідносин, з цього галузь адміністративного права має величезну специфіку виходячи з того, в якій зі сфер правовідносин виникає спір. З причини даної ситуації, і для більш ефективного захисту прав людини, ми розглядаємо міграційне право, як окрему гілку адміністративного права.

Водночас міграційне право можна розділити на еміграційне право (правовідносини, які виникають при тимчасовому виїзді громадян за територію України, відмова від громадянства України, виїзд на ПМП з України) та імміграційне право (правовідносини, які виникають при в'їзді іноземців в Україну, отримання тимчасової посвідки на проживання, дозвіл на роботу в Україні, ПМП в Українідозвіл на імміграцію в Україну, отримання громадянства України, поновлення громадянства України). Якщо у сфері еміграції питання виникають досить рідко, то сфера імміграції – величезне поле для роботи імміграційного адвоката.

З якими ситуаціями стикалися наші адвокати з імміграції та юристи з міграційних питань?

В першу чергу, це проблеми з недотриманням державними органами України строків, відведених законодавством. Терміни у сфері імміграції відіграють величезну роль, бо кожен іноземець, приїжджаю в Україну по візі або в порядку безвізового режиму, має обмежену кількість днів на перебування в Україні, з цього дотримання термінів не тільки іноземцем, а й державними органами має велике значення.

По-друге, проведення державними органами перевірок, які не передбачені законодавством і у своїй більшості стосуються порушення права людини на свободу пересування і вільний вибір місця проживання. Не рідко, такі перевірки були підставами для прийняття негативних рішень і необхідності іноземцю покинути територію України.

По-третє, порушення процедури і порядку оформлення. Наш юрист з питань міграції не раз стикався з ситуацією, коли рішення про відмову приймалося раніше, ніж приходили офіційні відповіді, які були підставою для такої відмови.

Як оскаржити відмову на імміграцію в Україну?

Існують 2 шляхи: адміністративний і судовий. В обох випадках, якщо ви до кінця не впевнені в досконалості своїх знань в даній області, краще звернеться до фахівців.

Адміністративний порядок, це оскарження відмови на імміграцію до вищестоящого органу.

Захист осіб з іноземним громадянством в цьому випадку може відбуватися юристом з питань міграції. В даному випадку, наявність у Вашого захисника ліцензії адвоката не потрібно, через те, що оскарження проходить в письмовому форматі. Міграційний юрист складає від вашого імені скаргу на дії територіального органу, наприклад, на ім'я Департаменту міграційної служби України.

Таку скаргу ви власноруч підписуєте, і вона відправляється поштою на канцелярію або ж може бути подана юристом з питань міграції безпосередньо в Департамент при наявності у нього довіреності від Вас на представництво інтересів. Вищестоящий орган має право за результатами розгляду вашої скарги прийняти рішення на Вашу користь і зобов'язати територіальний орган видати/прийняти те, в чому вам було відмовлено раніше.

Адміністративний порядок вирішення міграційного спору займає, як правило, близько місяця. Але варто пам'ятати, що є ряд випадків, при яких адміністративний порядок не може бути застосований і захист інтересів проходить тільки в судовому порядку.

  Судовий порядок вирішення міграційних спорів застосовується у 2-х випадках:

 • Ви не задоволені результатом розгляду Вашого міграційного спору в адміністративному порядку
 • Ваші правовідносини можуть бути оскаржені тільки в судовому порядку (це, наприклад, стосується оскарження відмови видачі дозволу на імміграцію в Україну)

Для ефективного захисту ваших прав в судовому порядку краще користуватися послугами адвоката з міграційних справ.

Не дивлячись на те, що суд часто вибирає спосіб розгляду такого роду справ в спрощеному порядку без виклику сторін, на вимогу будь-якої зі сторін може бути прийнято рішення розглядати справу в присутності сторін.

В такому випадку, представляти Ваші інтереси в суді зможе не просто міграційний юрист, а тільки адвокат з міграційних справ. Термін судового розгляду передбачити складно, оскільки він залежить від багатьох факторів, але цей термін досить тривалий.

Як уникнути порушень своїх прав і максимально швидко та ефективно отримати позитивний результат в міграційних питаннях?

Наша практика дає нам можливість з усією впевненістю сказати, що чим триваліша і складніша процедура (наприклад, отримання громадянства України), тим ретельніше повинен бути контроль над ходом справи на кожному етапі. Відсутність контролю породжує і порушення термінів, і негативний результат згодом.

Чимало важливим є і підготовка документів до подачі. Іноді одна буква у свідоцтві про народження дідуся або одна цифра в перекладі паспорта перекреслює річні зусилля в отриманні дозволу на імміграцію або отриманні громадянства.

Консультація юриста з питань міграції допоможе вам максимально убезпечити себе на початковому етапі подачі документів, підготувати документи якісно, а також дізнатися всі нюанси майбутньої процедури і всі «підводні камені». Іноземця допомога юриста може знадобитися і на етапі контролю справи, тому, що мовний бар'єр і тривалі терміни часто унеможливлюють для іноземця походи в державні органи. Юрист з питань міграції зможе виконати такі завдання більш ефективно і з найменшими затратами Ваших зусиль.

Що пропонують наші адвокати для іноземців?

Міграційний адвокат в нашій юридичній компанії це не просто Посада. Специфікою нашої юридичної компанії є міграційне право, ми не просто "адміністративники", які в тому числі пропонують послугу "адвокат по міграційному праву". Ми надаємо юридичну допомогу іноземцям, а також громадянам України у сфері міграції вже понад 5 років, наші імміграційні юристи знають 99% спорів, які виникали і виникають у цій сфері правовідносин.

Наші адвокати у сфері імміграції захищають клієнтів настільки результативно, що "непрофільні" адвокати звертаються за допомогою саме до нас!

  Юридична компанія АРТЕН – це:
 • досвід – наші юристи з міграційної практики та міграційні адвокати успішно працюють у сфері міграційного права понад 5 років і знають всі нюанси і специфіку процесу краще ніж непрофільні юристи;
 • знання – всі ми є випускниками кращих юридичних шкіл України, щоб надійно стояти на захисті Ваших прав та інтересів;
 • практика – ми пройшли всі етапи оформлення відповідних документів з нашими клієнтами, тому впевнені в своїх силах;
 • комунікація – ми спілкуємось іноземними мовами задля Вашої зручності та повного розуміння своїх клієнтів;
 • індивідуальність – для нас не існує шаблонів та типових справ, тому ми уважно вивчаємо всі обставини справи та знаходимо найоптимальніший шлях її вирішення;
 • успіх – сукупність всіх наших сильних сторін дає змогу адекватно оцінювати справу та бути впевненими у результаті її вирішення.

Юридична компанія АРТЕН завжди на захисті Ваших інтересів.


Ціни і терміни

Допомога адвоката при оскарженні рішень, дій чи бездіяльності державного органу:

# Послуга Вартість Вартість Вартість Термін Термін Термін
1 Аналіз міграційної справи від 500 грн* 2 - 3 р.д.
2 Запит про надання інформації від 1000 грн* 3 р.д.
3 Адвокатський запит від 2500 грн* 5 р.д.
4 Скарга від 1000 грн* 3 р.д.
5 Складання позовної заяви від 4500 грн* 7-10 р.д.
6 Правова допомога юриста в судовому засіданні від 700 грн/судове засідання*
7 Участь адвоката в судовому засіданні від 1500 грн/судове засідання*
* Вартість може бути змінена залежно від складності справи.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам.Міграційний адвокат

Міграційний адвокат Київ