Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Відгуки деяких клієнтів,

які звернулися до нас за останній час

Зверталися в компанію Артен за допомогою в оформленні нового паспорта в Києві (з Донецької пропискою, живемо в РБ)! Залишилися в захваті від комунікабельності, професіоналізму і зацікавленості в хорошому результаті співробітників! Все пройшло без якихось зволікань, всі документи були готові і подані в паспортний стіл за якихось 2-3 години. Через місяць подзвонили і сказали, що паспорт готовий, забрали його 20 хвилин! Окрему подяку хотілося б висловити фахівця Яні, яка супроводжувала кожен наш крок, і готувала документи! Спасибі від вдячних клієнтів!

- Evgen Kanapacki

Відчувається команда професіоналів! Звернулася в цю юридичну фірму для оформлення тимчасової посвідки на проживання з метою возз'єднання сім'ї (для дружини нашого директора). Всі послуги "надані під ключ". Єдине, що потрібно було надати оригінали документів. Все інше (нотаріально завірені переклади, страхування і т.п.) було оформлено компанією! Навіть не потрібно було їхати в їх офіс. Все в режимі он-лайн) Особлива подяка Івану і Роману.

- Тетяна Слепченко

Ja obratilas w kompaniü za pomowiü oformit dokumenty PMZ w Germaniü. Osnownye dokumenty byli w Donetskom regione....
Nesmotrja na mnogie oschibki i prosrochennost w dokumentah, kotorye u menja uze imelis w nalichii, sotrudniki kompanii wse swoewremenno podgotowili, isprawili i organizowali nuznye mne Terminy ... W itoge ja ostalas dowolna organizaciej i rabotoj kompanii. Rekomenduü)

- Irina Schmidt

Рекомендую! Замовляв послугу зі збору та підготовки документів на виїзд на постійне місце проживання. Зробили все в терміни, на консультації відповідали грамотно і під час. В цілому величезне спасибі за допомогу і професіоналізм.

- Vladimir Zimbachevskiy

Мені довелося швидко оновити прострочений паспорт і поставити нову фотографію. Співробітники були абсолютно професійними, знаючими, ввічливими і відповідали на мої телефонні дзвінки навіть після робочого дня.
Їх веб-сайт відразу ж довіряв мені, тому що я знайшов кілька способів зв'язатися з ними (всі вони працювали), їх фотографії з описами роботи, інформацією про реєстрацію та ліцензування і т. Д.
Я замовив найшвидшу (і найдорожчу) послугу на моє прохання, але вони люб'язно зателефонували мені на наступний день і сказали, що через те, що багато співробітників перебувають у відпустці в державному офісі, вони не змогли зробити це швидше за все. Запит був виконаний на наступний день (все ще досить добре - лише 2 дні), і вони повернули половину грошей, які я заплатив їм заздалегідь.
В цілому, це дуже професійна, але не зарозуміла, щира і щира група молодих юристів, які я безумовно рекомендую всім, хто шукає надійні та швидкі юридичні послуги. Я думаю, що вони в основному спеціалізуються в області міграційного права. Велике вам спасибі, хлопці! Я був вражений.

- Eugene Shubin

Хлопці, спасибі величезне за вашу допомогу! Все чітко професійно і швидко. Всім раджу!

- Ina Zaharco

Браво, Роман! Швидко, ввічливо, професійно. Відмінна робота!

- o l

Все сподобалося. Весь мій пакет документів був виконаний в строк, а головне якісно. Прийшла сюди за рекомендацією і буду далі рекомендувати! Дякуємо.

- Світлана Василишина

Два тижні тому завершили процес оформлення виїзду на ПМЖ з України в Казахстан. Радий що знайшов юр. компанію Артен і хотів би висловити вдячність особисто Ірині. Вся підтримка була надана швидко і грамотно. Особливо це відчулося при спілкуванні з різними державними службами.

- Олександр

В Україні живу і працюю третій рік. Щороку потрібно продовжувати посвідку на проживання. З першого року коли приїхав в Україну посвідку на проживання оформив в цій компанії. Зараз щороку продовжую посвідку і за послугами звертаюся в цю компанію. Якість послуг і ціни мене дуже влаштовують.

- Фарук О.