Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Розірвання шлюбу (Адвокат з розлучення)

Наш адвокат допоможе розібратися у всіх нюансах саме Вашої ситуації, підкаже можливі шляхи розв'язання Вашої проблеми (включаючи розлучення через ЗАГС або розлучення через суд) і, звичайно ж, супроводить Вас на кожній стадії процесу розірвання шлюбу, дотримуючись усіх норм законодавства України.

Безкоштовна консультація
Досягнення бажаних результатів
Найкоротші терміни
 
 
від 15 р.д.
від 1300 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Розірвання шлюбу (шлюборозлучний процес) - процедура неприємна для клієнтів з емоційної точки зору і не зовсім зрозуміла для багатьох людей в частині реалізації. У зв'язку з цим, у клієнтів виникає потреба в грамотному юридичному супроводі їх шлюборозлучного процесу.

Наш адвокат допоможе розібратися у всіх нюансах саме Вашої ситуації, підкаже можливі шляхи розв'язання вашої проблеми (включаючи розлучення через ЗАГС або розлучення через суд) і, звичайно ж, супроводить Вас на кожній стадії процесу розірвання шлюбу, дотримуючись усіх норм законодавства України.

Розлучення через ЗАГС

Розлучитися через ЗАГС можна в наступних випадках:
  • подружжя не має спільних неповнолітніх дітей;
  • відсутній конфлікт з приводу розлучення (обоє з подружжя згодні на розлучення);
  • на момент подачі документів дружина не вагітна

Шляхом розлучення через ЗАГС подружжю необхідно подати заяву в ЗАГС і через 1 місяць отримати свідоцтво про розлучення.

Розлучення через суд

В інших випадках, розлучення оформляється через суд.

Подати на розлучення в суд може будь-хто з подружжя. Згідно із законодавством України, розлучення в Україні можливе без згоди одного з подружжя. В цьому випадку, процедура має деякі особливості, але на кінцевий результат цей ніяк не впливає.

для того, щоб оформити розлучення через суд, Вам достатньо звернутися до нашого адвоката, який проконсультує Вас виходячи з вашої ситуації, посилаючись на норми законодавства України, підготує пакет документів для подачі до суду і надасть грамотну юридичну допомогу на всіх етапах шлюборозлучного процесу.

Розділ майна при розлученні

Є дуже частим "атрибутом" розлучення. майно, придбане ким-небудь з подружжя під час шлюбу, вважається спільною сумісною власністю обох подружжя і при розлученні підлягає розділу або за взаємною згодою, або шляхом розв'язання питання в судовому порядку.

За загальним правилом, вважається, що частини подружжя у спільній власності рівні. Але виходячи з інтересів і обставин життя кожного з подружжя, наявності дітей (з ким проживають діти) частини подружжя у спільній власності можуть бути поділені іншим чином.

Терміни та ціни:

Вартість складання документа в суд від 1300 грн.
Вартість участі в судовому засіданні 2500 грн.
Ми гарантуємо, що отриманий вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням і законодавчим вимогам на всі 100%.Адвокат з розлучення (розірвання шлюбу)

 Розірвання шлюбу в Києві терміново