Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Відповіді на популярні питання

Наша компанія надає послуги в м. Києві. Деякі послуги у сфері міграційного права ми маємо можливість надавати також клієнтам з Київської області.
Можливі форми оплати: готівковий і безготівковий розрахунок. Форма оплати встановлюється за домовленістю з Клієнтом і вказується в договорі на надання юридичних послуг.
У вартість послуг Юридичної компанії включені: консультація юриста з конкретного питання і повний супровід процесу у всіх необхідних інстанціях до отримання необхідного результату.

Перед початком надання послуги з Клієнтом обумовлюються всі питання, які стосуються порядку надання юридичних послуг (зокрема, по етапах, ціною і термінами).

На практиці бувають випадки, коли Клієнт зацікавлений в прискоренні термінів надання послуги з ряду причин (закінчення безвізового режиму перебування на території України, закінчення дії посвідки на тимчасове проживання, терміну дозволу на працевлаштування та інше). У таких випадках, з Клієнтом обумовлюється можливість надання послуги з прискоренням термінів.
Компанія надає послуги всім іноземним громадянам без винятку. Співробітники компанії володіють англійською, а також італійською мовами, що дозволяє прибрати мовний бар'єр у спілкуванні з Клієнтами.
Ні. У дозволі на працевлаштування іноземця вказана інформація про посаду, на яку приймається іноземець. У разі зміни посади іноземця на підприємстві, виникає необхідність в оформленні нового дозволу на працевлаштування із зазначенням нової посади.
Так, перелік документів, які необхідно подати заявнику в органи ДМС України, залежить від країни, в яку виїжджає на ПМП громадянин України. Виходячи з цього, крім обов'язкового для всіх заявників списку документів, даний перелік може бути доповнений.

Деякі процедури передбачають присутність Клієнта при подачі / отриманні документів в послугах у сфері міграції. Наприклад, при подачі і отриманні документів на оформлення посвідки на тимчасове проживання в міграційний орган присутність Клієнта для підписання деяких документів обов'язкова.

Для оформлення документів для виїзду на ПМЖ з України, обов'язкова присутність Клієнта при здачі паспорта в міграційний орган (подача документів на початку процедури оформлення виїзду на ПМЖ можлива за дорученням). Таким чином, деякі процедури передбачають присутність Клієнта в певних інстанціях незалежно від наявності довіреності на юриста.

Питання актуальне, зокрема, для Клієнтів-іноземців, які збираються оформити дозвіл на працевлаштування в Україні, або посвідку на проживання в Україні, але знаходяться за кордоном, або Клієнтів - громадян України, які виїжджають на постійне місце проживання в іншу країну, і на момент початку процедури оформлення документів для виїзду на ПМП знаходяться за кордоном.

Якщо Ви перебуваєте за кордоном, і у Вас немає можливості оформити довіреність у нотаріуса на території України, Ви зацікавлені в певних термінах отримання послуги, Ви можете звернутися в посольство України в країні перебування і оформити там довіреність, яка матиме на території України таку ж силу , як і завірена нотаріусом України довіреність. Також Ви можете оформити довіреність у нотаріуса на території Вашої країни перебування, але потім таку довіреність необхідно легалізувати для України (в залежності від країни видачі довіреності легалізація можлива шляхом проставляння апостиля, або консульської легалізації).

Звертаємо увагу на важливі нюанси, що стосуються довіреності, оформленої за кордоном. Крім загальних вимог, встановлених для нотаріально завірених довіреностей (в т.ч. щодо дати видачі, місця, терміну дії та ін.), Довіреність, видана в посольстві України в країні Вашого перебування, повинна відповідати таким вимогам:
  • складена українською мовою;
  • слід вказати повністю дані свого внутрішнього паспорта, а також дані внутрішнього паспорта особи, на ім'я якої видається довіреність.