Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT    DE     UA 

Оформлення документів для виїзду на ПМП з України

Існує певна процедура оформлення документів для виїзду на постійне місце проживання ПМП (по рос. ПМЖ) за кордон, за результатом якої громадянин України, який бажає виїхати з України на ПМП, отримує дозвіл на еміграцію з України.

В найкоротші терміни
100% Результат
Величезний досвід роботи
Без черг і витрати часу
Безкоштовна консультація
 
 
від 18 р.д.
від 7200 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Виїзд громадянина України на постійне місце проживання (ПМП), (ПМЖ рос.) за кордон здійснюється при дотриманні певних вимог, передусім щодо оформлення необхідних документів.

Існує певна процедура оформлення документів для виїзду на ПМП за кордон, за результатом якої громадянин України, який бажає виїхати з України на ПМП, отримує дозвіл на еміграцію з України. Дану процедуру можна проходити як в Україні, звернувшись до міграційних органів (у разі, якщо Ви знаходитесь на території України), або за кордоном (у консульській установі України, якщо Ви вже перебуваєте за кордоном). Звертаємо увагу на різницю в термінах розгляду документів, поданих для виїзду на ПМП з України: в міграційній службі України – близько 3-х місяців, в консульській установі України за кордоном – близько 12-ти місяців.

У разі, якщо Ви перебуваєте за кордоном, але хотіли б оформити необхідні для виїзду на ПМП з України документи в міграційних органах України (в тому числі зважаючи на вищеописану різницю в термінах оформлення), ми можемо надати Вам таку послугу. На підставі довіреності ми зможемо представляти Ваші інтереси у всіх необхідних інстанціях і здійснювати дії від Вашого імені від моменту збору всіх необхідних документів до здачі паспорта України в міграційний орган (даний етап не допускає представництва за довіреністю і вимагає особистої присутності заявника).

Звертаємо увагу, що перелік документів, які подаються у міграційний орган для оформлення виїзду на ПМП з України, залежить від країни, в яку Ви іммігруєте.

Послуги Компанії з оформлення дозволу на виїзд на ПМП з України

В наш час досить поширеним є виїзд на ПМП до Німеччини з України, а також виїзд на ПМП до Ізраїлю, Австралії. Наша Компанія надасть Вам повний комплекс послуг з оформлення документів для виїзду на ПМП в будь-яку країну, зокрема такі послуги:
  • безкоштовна консультація по даному питанню
  • збір та подача необхідних документів
  • представництво в органах міграційної служби України

Перелік документів, необхідних для оформлення виїзду на ПМП з України

# Документ
1 Заява
2 Фотографії розміром 3,5 х 4,5 см (6 шт.)
3 Паспорт громадянина України
4 Довідка про реєстрацію місця проживання 1000 грн.
5 Свідоцтво про народження
6 Довідка податкової служби про сплату заявником податку на доходи фізичних осіб або про відсутність податкових зобов'язань
7 Паспорт для виїзду за кордон та копії перших сторінок (якщо таких паспортів декілька)
8 Квитанція про оплату послуг ДМС
9 Військовий квиток (приписне) з відміткою про зняття з військового обліку
10 Ідентифікаційний номер
11 Довіреність на наших юристів
12 Довідка про зняття з місця проживання

Цей перелік документів є загальним для всіх випадків, але може бути змінений (доповнений/скорочений) в залежності від конкретного випадку, в тому числі від країни, куди виїжджає заявник.


Ціни і терміни

Вартість стандартної процедури
"Печатка ПМП" *
7200 грн.
Термін до 3-х місяців
Виїзд на ПМП "під ключ" ** 8500 грн.
Вартість прискореної процедури
"Печатка ПМП" *
9900 грн.
Термін до 2,5-ю місяців
Виїзд на ПМП "під ключ" ** 13200 грн.
Вартість термінового оформлення
"Печатка ПМП" *
15000 грн.
Термін до 2-х місяців
Виїзд на ПМП "під ключ" ** 18000 грн.
* Процедура "Печатка ПМП" містить проставляння штампів про дозвіл виїзду на ПМП. Наші юристи допоможуть скомплектувати зібрані Вами документи, подати документи в органи ДМС та отримати бажаний результат.
** Виїзд на ПМП "під ключ" містить повний пакет послуг та документів, необхідний для завершення процедури виїзду на постійне місце проживання в іншу державу: зняття з реєстрації місця проживання, оформлення довідки про зняття з реєстрації місця проживання (форма 13), оформлення довідки про відсутність заборгованості з податкової служби для виїзду на ПМП, зняття з військового обліку (для військовозобов'язаних), проставляння штампів про дозвіл виїзду на ПМП, повний юридичний супровід до отримання бажаного результату.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.Спеціаліст з оформлення документів для виїзду на ПМП

Виїзд на ПМП з України