Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Реєстрація бізнесу для іноземців

Як відкрити свій бізнес іноземцю в Україні? Реєстрація ТОВ іноземним громадянином – процес досить копіткий і вимагає дотримання всіх юридичних і законодавчих тонкощів і будь-яка помилка може вилитися в значну суму штрафу.

Профільні юристи
Досвід роботи більше 5 років у відповідній сфері
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 
 
від 2 р.д.
від 2000 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Реєстрація бізнесу в Україні

З кожним роком процес реєстрація бізнесу в Україні намагаються спростити, щоб максимально стимулювати малий і середній бізнес, а також залучити в Україну інвестора. Відкриття бізнесу в Україні (точніше сама реєстрація підприємства в Україні) згідно з законодавством не повинна перевищувати 24 години з моменту подачі Вами документів державному реєстратору. Також максимально спрощується процедура подачі документів, щоб відкрити компанію в Україні – впроваджується система дистанційної (безособової) подання документів для відкриття ТОВ в Україні шляхом підписання установчих документів електронним цифровим підписом. Крім того, не так давно був презентований новий сервіс – запис ЕЦП на ID-карту, таким чином, кожен власник нового зразка паспорта зможе відкрити бізнес в Україні, не виходячи з дому. На нашу думку, така функція також буде доступна й іноземцям, що мають в Україні посвідку на проживання нового зразка.

Як відкрити свій бізнес іноземцю в Україні?

Питання актуальне для багатьох іноземців, які вирішуються на переїзд в Україну. Реєстрація ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю, LLC) іноземним громадянином – процес досить копіткий, на відміну від реєстрації ТОВ в Україні українським громадянином, і вимагає дотримання всіх юридичних і законодавчих тонкощів і будь-яка помилка може вилитися в значну суму штрафу. Для відкриття бізнесу в Україні нерезиденту необхідно буде отримати податковий номер, скласти установчі документи, запевнивши їх нотаріально, зареєструвати ТОВ, зробити печатку підприємства та вибрати систему оподаткування.

Етапи відкриття ТОВ для іноземця

Перш ніж відкрити фірму в Україні іноземцю, засновнику ТОВ потрібно вибрати назву своєї майбутньої компанії, визначиться з громадянином України або резидентом України (резидент України – іноземець, який живе на території України постійно на підставі посвідки на постійне проживання), який буде директором, а також вибрати види діяльності, якими він планує вести свій бізнес в Україні. Крім того, після реєстрації компанії в Україні іноземець повинен пам'ятати, що навіть якщо перший час компанія не веде господарську діяльність, це не звільняє іноземця від складання податкових звітів (навіть з 0 прибутком) і сплати інших податків, таких як ЄСВ і ПДФО на своїх співробітників. Також реєстрація ТОВ з іноземним засновником може стати підставою для отримання засновником дозволу на роботу на 3 роки та отримання посвідки на проживання. Комплекс цих послуг Ви можете замовити у юридичній компанії АРТЕН.

Реєстрація фірми в Україні для іноземців дуже відповідальний процес і перш ніж приступати до безпосередніх дій з відкриття бізнесу, іноземцю варто отримати якісну консультацію юристів за процедурою і нюансів функціонування бізнесу з іноземним капіталом і бухгалтера, який зможе підібрати бізнесу іноземця в Україні підходящу систему оподаткування, з урахуванням планованих обертів і доходів, кількості найманих працівників та видів діяльності.

Реєстрація ТОВ для іноземця займає до 5 робочих днів з урахуванням оформлення ІПН для іноземця, підготовку установчих документів і саму реєстрацію.

Присутність іноземця в Україні для реєстрації ТОВ

Відкрити фірму в Україні іноземцю можна, як з особистими, так і без особистої присутності навіть на території України.

Якщо іноземець знаходиться в Україні, відкрити бізнес він може:
  • звернувшись самостійно до державного реєстратора з пакетом необхідних документів
  • звернеться до наших юристів та оформити на них нотаріальну довіреність на представництво інтересів
Якщо іноземець проживає за межами України, для відкриття бізнесу в Україні необхідно:
  • звернеться до посольства України для написання довіреності (примірник довіреності та її переклад на англійську ми надаємо)
  • написати довіреність у нотаріуса в країні свого проживання, але залежно від країни, проставити на довіреності апостиль або штампи легалізації.

Довіреності, оформлені за кордоном, відправляється міжнародною поштою в Україну, нашим юристам, при необхідності переводиться. Таким чином, ми зможемо зареєструвати бізнес для іноземця в Україні навіть без необхідності його приїзду в Україну.

З усіх питань реєстрації компанії в Україні з іноземним засновником Ви можете звернутися до юристів і адвокатів юридичної компанії АРТЕН.

Перелік документів і даних,
необхідних для отримання реєстрації ТОВ на іноземного громадянина:

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Форма 1
2 Нотаріально завірений статут
3 Рішення засновників на нотаріальному бланку
4 Переклад паспорта
5 ІПН (Податковий номер громадянина України)
6 Паспортні дані директора
7 Індивідуальна назва ТОВ
8 Сфера діяльності ТОВ
9 Контакти ТОВ
10 Розмір статутного капіталу

Ціни і терміни

Вартість реєстрації бізнесу іноземним громадянином:

# Послуга терміни терміни терміни Вартість Вартість Вартість
1 Підготовка установчих документів та реєстрація ТОВ 2 р.д. 2000 грн
2 Нотаріальне засвідчення установчих документів та довіреність 1 р.д. 1600 грн
3 Юридична адреса (6 місяців) 1 р.д. 4500 грн
4 Виготовлення печатки 1 р.д. 400 грн
5 Оформлення нотаріального перекладу паспорта 1 р.д. 400 грн
Додаткові послуги:
1 Надання послуг номінального директора (2-3 тижні, до отримання дозволу на роботу) 1 р.д. 5500 грн
2 Зміна директора 2 р.д. 3650 грн
3 Оформлення ІПН (індивідуального податкового номера) 3 р.д. 1050 грн
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам. Наші юристи працюють для Вашого комфорту.Спеціаліст по реєстрації бізнесу для іноземця

Реєстрація бізнесу для іноземця