Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Довідка податкового резидента України

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України є документом, що дозволяє підприємцям та юридичним особам уникнути такого явища як подвійне оподаткування при провадженні зовнішньоекономічної діяльності.

Висококваліфіковані юристи
Найкоротші терміни
100% результат
Комплексне обслуговування
 
 
від 10 р.д.
від 800 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України є документом, який дозволяє підприємцям та юридичним особам уникнути такого явища, як подвійне оподаткування при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Дана довідка оформляється ДПІ за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи).

В яких країнах діє Довідка про статус податкового резидента України?

Станом на 2018 рік Україна підписала та ратифікувала договори про уникнення подвійного оподаткування з низкою таких країн:
Австрія , Азербайджан, Алжир, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Великобританія, В'єтнам, Вірменія, Греція, Грузія, Данією, Єгиптом, Естонія, Ізраїль, Індія, Індонезія , Іран, Ірландія , Ісландія, Італія, Йорданія, Казахстан, Канада, Кіпр, Киргизія, Китай, Республіка Корея, Кувейт, Латвія, Ліван, Лівія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Мексика, Молдова, Монголія, Нідерланди, Норвегія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Південно-Африканська Республіка, Польща, Португалія, Російська Федерація, Румунія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Сирія, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан , Таїланд, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Німеччина, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Конвенція між Кабінетом Міністрів України і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал, яка була підписана 22 березня 2001 року і набула чинності 29 листопада 2001 року, застосовується у відносинах України з Республікою Сербія та з Республікою Чорногорія. Крім того, згідно зі статтею 7 Закону України від 0.09.1991 № 1543-XII "Про правонаступництво України" Україна застосовує договори СРСР про уникнення подвійного оподаткування, що діють до набрання чинності новими договорами. Договори СРСР діють у відносинах України з такими країнами: Іспанією, Малайзією, Японією.

Термін дії Довідки податкового резидента України

Довідка діє протягом одного року з моменту видачі контролюючим органом після чого є можливість отримати її повторно. Варто також пам'ятати, що для пред'явлення даної довідки урядам інших країн, така довідка повинна бути належним чином легалізована або апостильована.

Перелік документів, необхідних для одержання
Довідки-підтвердження статусу податкового резидента України
для ФОП (Фізична Особа Підприємець)

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Заява
2 Копія виписка ЄДРПОУ
3 Копія паспорта України
4 Копія ідентифікаційного коду
5 Довіреність на представлення інтересів від ФОП

Перелік документів, необхідних для одержання
Довідки-підтвердження статусу податкового резидента України
для Юридичних Осіб

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Заява
2 Копія виписка ЄДРПОУ
3 Довіреність на представлення інтересів від юридичної особи

Ціни і терміни

Вартість для отримання довідки в Києві ( 10 р. д.) 800 грн.
Вартість для отримання довідки в Київській області ( від 10 р. д.) 2500 грн.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.Спеціаліст по отриманню довідки податкового резидента України

Довідка податкового резидента України