Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Довідка податкового резидента України

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України є документом, що дозволяє підприємцям та юридичним особам уникнути такого явища як подвійне оподаткування при провадженні зовнішньоекономічної діяльності.

Висококваліфіковані юристи
Найкоротші терміни
100% результат
Комплексне обслуговування
 
 
від 10 р.д.
від 800 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Довідка-підтвердження статусу податкового резидента України є документом, який дозволяє підприємцям та юридичним особам уникнути такого явища, як подвійне оподаткування при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Дана довідка оформляється ДПІ за місцеперебуванням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи).

В яких країнах діє Довідка про статус податкового резидента України?

Станом на 2018 рік Україна підписала та ратифікувала договори про уникнення подвійного оподаткування з низкою таких країн:
Австрія, Азербайджан, Алжир, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Великобританія, В'єтнам, Вірменія, Греція, Грузія, Данією, Єгиптом, Естонія, Ізраїль, Індія, Індонезія, Іран, Ірландія, Ісландія, Італія, Йорданія, Казахстан, Канада, Кіпр, Киргизія, Китай, Республіка Корея, Кувейт, Латвія, Ліван, Лівія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Мексика, Молдова, Монголія, Нідерланди, Норвегія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Південно-Африканська Республіка, Польща, Португалія, Російська Федерація, Румунія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Сирія, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Таїланд, Туреччина, Туркменістан, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Німеччина, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Конвенція між Кабінетом Міністрів України і Союзним Урядом Союзної Республіки Югославія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал, яка була підписана 22 березня 2001 року і набула чинності 29 листопада 2001 року, застосовується у відносинах України з Республікою Сербія та з Республікою Чорногорія. Крім того, згідно зі статтею 7 Закону України від 0.09.1991 № 1543-XII "Про правонаступництво України" Україна застосовує договори СРСР про уникнення подвійного оподаткування, що діють до набрання чинності новими договорами. Договори СРСР діють у відносинах України з такими країнами: Іспанією, Малайзією, Японією.

Термін дії Довідки податкового резидента України

Довідка діє протягом одного року з моменту видачі контролюючим органом після чого є можливість отримати її повторно. Варто також пам'ятати, що для пред'явлення даної довідки урядам інших країн, така довідка повинна бути належним чином легалізована або апостильована.

Перелік документів, необхідних для одержання
Довідки-підтвердження статусу податкового резидента України
для ФОП (Фізична Особа Підприємець)

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Заява
2 Копія виписка ЄДРПОУ
3 Копія паспорта України
4 Копія ідентифікаційного коду
5 Довіреність на представлення інтересів від ФОПа

Перелік документів, необхідних для одержання
Довідки-підтвердження статусу податкового резидента України
для Юридичних Осіб

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Заява
2 Копія виписка ЄДРПОУ
3 Довіреність на представлення інтересів від юридичної особи

Ціни і терміни

Вартість для отримання довідки в Києві (10 р.д.) 800 грн.
Вартість для отримання довідки в Київській області (від 10 р.д.) 2500 грн.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.Спеціаліст по отриманню довідки податкового резидента України

Довідка податкового резидента України