Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Оформлення довідки про несудимість з Польщі

Довідка про несудимість з Польщі – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території Польщі.

Найкоротші терміни (від 3 р.д.)
Гарантований результат
Мінімум документів
Без зайвого клопоту
 
 

Вибачте! На цей момент послуга недоступна!

 

Як отримати довідку про несудимість з Польщі (Варшава)

Довідка про несудимість Польща – це офіційний документ, який підтверджує наявність або відсутність у людини не знятих чи непогашених судимостей. Цей документ видається кожною країною та охоплює лише територію даної країни. Тому, якщо особа тривалий час проживало на території декількох країн для певних процедур (отримання громадянства, офіційне працевлаштування на деякі посади тощо) необхідно отримувати довідку про несудимість з декількох країн. Більш того, дані довідки повинні бути відповідним чином легалізовані/апостильовані, що може бути здійснене тільки на території країни, що видала документ (в деяких випадках через консульства).

Юридична компанія АРТЕН пропонує заощадити Ваш час і кошти на поїздки за кордон і оформити довідку про несудимість в Польщі у нас.

Отримати Довідку про несудимість в Польщі можна за 1 робочий день через місцевий кримінальний реєстр при Міністерстві юстиції (крайовий кримінальний реєстр при Міністерстві справедливості). Наше представництво за оформлення довідок про несудимість в Польщі перебуває в столиці – Варшаві. Оформлена довідка про несудимість Варшава також може бути апостильована на території Польщі.

Довідка про несудимість з Польщі може бути оформлена як при особистому прийманні в реєстрі, також Ви можете оформити довідку про несудимість з Польщі онлайн. Державний сайт, який надає можливість зробити запит на оформлення довідки про несудимість з Польщі онлайн, вимагає реєстрації за допомогою карти польського банку. Якщо Ви маєте таку карту, Ви можете скористатися цією онлайн послугою, вибравши зручний для вас спосіб відправки готового документа.

Довідка про несудимість у Варшаві видається польською мовою і містить наступну інформацію:

  • дата здійснення перевірки
  • номер закордонного паспорта людини (тут варто врахувати, що за законодавством України у людини може бути 2 чинних закордонних паспорти, тобто щоб отримати довідку про несудимість Польща необхідно вказати той з них, по якому Ви проживали країні)
  • прізвище та ім'я (в разі, якщо Ви коли-небудь міняли ім'я або прізвище, особливо якщо такий факт був під час проживання в Польщі, попередні прізвища/імена необхідно обов'язково вказувати)
  • ім'я батька
  • ім'я матері
  • дівоче прізвище матері (родове прізвище). Тут також важливо вказувати прізвище не тільки українською мовою, але і на латині, так як у разі отримання громадянства за територіальним походженням чи возз'єднання сім'ї в іншій країні таке прізвище може бути ключовим фактором.
  • дата і місце народження
  • наявність або відсутність в особи судимості, а також реєстр, в якому шукали збігу.

Примітно, що довідка про несудимість у Варшаві, у порівнянні з довідкою про несудимість в Україні, виглядає досить просто, являє собою білий аркуш А4, без особливих ступенів захисту, містить 5 мокрих печаток і штампів та підпис уповноваженої особи. Апостиль на довідці про несудимість з Польщі проставляється на її звороті шляхом наклеювання спеціальної наклейки зі штампом апостиль.

Представництво компанії АРТЕН у Варшаві зможе надати Вам допомогу в отриманні польської довідки про несудимість у Варшаві в максимально короткі терміни. Вам не потрібно бути присутнім особисто, наші юристи отримають її за Вас, при необхідності поставлять апостиль на довідці про несудимість з Польщі та інших польських документах і організують доставку Ваших документів в Україну в будь-який регіон з допомогою нової пошти. Довідка про несудимість Польща – документ, який можна легко отримати, якщо у Вас є контакти надійних юристів.

Документи, необхідні
для отримання довідки про відсутність судимості з Польщі:

# Документ Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Внутрішній паспорт громадянина України
2 Закордонний паспорт
3 Дівоче прізвище та ім’я матері
4 Якщо замовник жінка, яка перебуває в шлюбі, то її прізвище до укладення шлюбу

Ціни і терміни

Довідка про відсутність судимості в Польщі без Апостилю (3 р.д.) 1400 грн.
Довідка про відсутність судимості в Польщі з Апостилем (5 р. д.) 2850 грн.
Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.


*ціни вказані без врахування вартості апостилю

Якщо в результаті перевірки буде виявлено наявність судимості в особи (у тому числі погашеної) чи відкрите кримінальне провадження, термін оформлення довідки може бути збільшений для уточнення всіх даних.


Довідка про несудимість в Україні >>

Спеціаліст з оформлення довідок про несудимість

Довідка про несудимість з Польщі