Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Довідка про несудимість

Оформлення довідки про несудимість в Україні

Довідка про відсутність судимості – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території України.

Докладніше  ~>

Оформлення довідки про несудимість з Польщі

Довідка про несудимість з Польщі – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території Польщі.

Докладніше  ~>

Оформлення довідки про несудимість в Чехії

Довідка про несудимість з Чехії – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території Чехії.

Докладніше  ~>

Оформлення довідки про несудимість з Угорщини

Довідка про несудимість з Угорщини – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території Угорщини.

Докладніше  ~>

Оформлення довідки про несудимість з Литви

Довідка про несудимість з Литви – це документ, який містить інформацію про наявність чи відсутність судимості особи на території Литви.

Докладніше  ~>

Довідка про несудимість

Довідка про несудимість Київ – це документ, який може знадобиться Вам при виїзді за кордон, оформленні документів у військкомат, оформленні громадянства в Україні, отриманні візи, опіку й піклування, участю в тендері та держ закупівлі, оформленні на роботу.

Як оформити довідку про несудимість?

Можна безпосередньо через МВС. Також отримати довідку про несудимість можна в територіальних сервісних центрах МВС і державних підприємствах Документ.

Документи для отримання довідки про несудимість

Щоб отримати довідку про несудимість Київ Вам достатньо мати при собі оригінал внутрішнього паспорта. Також для оформлення довідки про несудимість підходять інші документи, що засвідчують особу – паспорт або свідоцтво про народження для неповнолітніх.

Термін оформлення довідки про несудимість

Оформлення довідки про несудимість займає від 3 до 30 робочих днів залежно від суб'єкта, який займається її виготовленням. Юридична компанія АРТЕН підкаже Вам, як оформити довідку про несудимість терміново в найкоротші терміни.