Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT    DE     UA 

Встановлення юридичного факту народження або смерті

Якщо свідоцтво про народження дитини або смерті близької людини було видано на тимчасово окупованій території України ("ДНР","ЛНР", Крим), для того, щоб воно мало юридичну силу на території України - потрібно пройти спеціальну процедуру "легалізації".

Багаторічний досвід
Кваліфіковані юристи та адвокати
Гарантія результату
 
 
від 40 р.д.
від 3000 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

У зв'язку з проведенням на сході України антитерористичної операції і тимчасової окупації АР Крим багато українців обмежені у своїх правах і не мають можливості отримати законні документи про народження дитини або смерть близької людини, оскільки так звані органи правління видають документи невстановленого зразка, які на території України не визнаються і не мають юридичної сили.

Як же отримати українське свідоцтво про народження або свідоцтво про смерть жителям непідконтрольних територій?

Реєстрація акту цивільного стану відбувається у судовому порядку, але для початку необхідно:

  • Отримати на непідконтрольній Уряду території України документи, що підтверджують факт народження або смерті особи (в тому числі медичні), попри те, що вони не відповідають встановленій законодавством України формі та вимогам і не визнаються Україною;
  • Звернутися за місцем проживання (перебування) заявника до відділу державної реєстрації актів цивільного стану в межах території, підконтрольній уряду України та отримати письмову відмову в державній реєстрації народження або смерті особи, яка повинна бути використана при підготовці заяви до суду про встановлення факту народження або смерті особи;
  • Подати в суд за місцем проживання (перебування) заявника на підконтрольній уряду України території заяву про встановлення факту народження або смерті особи, а разом з нею подати раніше одержані документи (свідоцтво про народження або смерть, видане "ДНР" або "ЛНР", медичні документи, відмову у державній реєстрації народження або смерті особи та оригінал квитанції про сплату судового збору.

Для отримання свідоцтва про смерть заявник подає до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану копію рішення суду про встановлення відповідного факту та паспорт громадянина України (бажано подавати у відділ державної реєстрації актів цивільного стану, що відмовив у державній реєстрації народження/смерті).

Якщо Вам необхідно легалізувати документи, юристи компанії «Артен», маючи великий досвід представлення інтересів клієнтів, з радістю допоможуть вирішити цю проблему.

Ціни і терміни

Термін оформлення (до 2 місяців) 4500 грн.
Термін оформлення (до 3 місяців) 3000 грн.
Також необхідне оформлення нотаріального доручення на співробітників нашої компанії для представлення інтересів - 450 грн.


Ми гарантуємо, що отриманий Вами результат Наших послуг, буде відповідати Вашим очікуванням та законодавчим вимогам на всі 100%.


Спеціаліст з легалізації свідоцтв про народження або смерті

Встановлення факту народження або смерті