Інформація щодо роботи нашої компанії під час пандемії коронавируса!
RU    EN    IT     UA 

Оформлення запрошення в Україну для іноземця

Запрошення - є документом, який дозволяє іноземцям отримати візу в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном для відвідин України.

Швидко (від 1 р.д.)
Легально
Виїзний сервіс
 
 
від 1 р.д.
від 1000 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Якщо у Вас з'явилася необхідність запросити в Україну родича, друга, бізнес – партнера нерезидента, Вам, перш за все, необхідно для нього оформити запрошення в Україну. Саме запрошення є документом, який дозволяє іноземцям отримати візу в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном для відвідин України. З квітня 2017 року перелік документів для оформлення запрошення було змінено.

Запрошення залежить від мети відвідування іноземцем України і може бути 2 видів:
  • Приватне запрошення – від фізичної особи, яка є приймаючою стороною;
  • Бізнес запрошення – від юридичної особи.

Приватне запрошення (запрошення іноземця від фізичної особи)

Приватне запрошення – оформляється в основному для відвідування України в туристичних цілях. Також при в'їзді в Україну по приватному запрошенню іноземець може оформити шлюб з громадянином України або іноземцем, який вже на законних підставах проживає на території нашої держави. Термін перебування іноземця по приватному запрошенню становить до 90 днів протягом півроку. Приватне запрошення може бути оформлено від імені будь-якої особи, яка на законних підставах перебуває на території України (у т. ч. громадян України, особи, яка проживає на території України на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання та ін)

Бізнес запрошення (запрошення іноземця від юридичної особи)

Бізнес запрошення оформляється у випадку, якщо метою відвідування іноземцем України є розгляд можливості працевлаштування в Україні, відкриття бізнесу в Україні, а також як бізнес-партнерство з юридичними особами України. Термін перебування іноземця по бызнес запрошенню становить до 90 днів протягом року.

Юридична компанія АРТЕН надасть повну консультацію та юридичну допомогу при оформленні, як приватного так і бізнес запрошення для іноземних громадян.


Спеціаліст з оформлення запрошення для іноземця

Запрошення в Україну для іноземця