Інформація щодо роботи нашої компанії під час військового стану в Україні!
RU    EN    IT    DE     UA 

Вклеювання фото в паспорт громадянина України

Допоможемо швидко і без черг вклеїти фото в паспорт по досягненні 25, 45 років.

Самі стислі терміни (від 1 р. д.)
Повний юридичний супровід
Без черг і клопоту
100% Результат
 
 
від 1 р.д.
від 0 грн.
Дзвоніть прямо зараз:

Будь ласка заповніть обов'язкові поля.
Помилка відправки запиту.
Дякуємо, Ваш запит надіслано адміністрації сайту.
Loading
 

Увага!

Згідно з Постановою КМУ від 03.10.2018 року № 795 були внесені зміни в Постанову КМУ "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсними та знищення паспорта громадянина України" від 25.03 .2015 року.

Ці зміни стосуються в основному 2-х моментів:

1) Відтепер, а точніше з 01.11.2018 року, кожен громадянин України може за власним бажанням змінити паспорт старого зразка (зразка 1994 року) на айді карту. Нагадаємо, що раніше такого пункту в законі не було, отримання айді картки було можливим тільки при оформленні паспорта вперше, втрату паспорта старого зразка, зміну особистої інформації власника паспорта або його пошкодження.

2) З моменту набрання чинності зазначеної Постанови КМУ № 795 всі громадяни, які досягли 25-або 45-и літнього віку у разі пропуску строку на 1 місяць, відведеного для вклеювання фото в паспорт, зобов'язані будуть змінити паспорт старого зразка на айді картку. Таким чином, така адміністративна послуга, як вклеювання фото в паспорт громадянина України, буде доступна лише протягом одного місяця з моменту досягнення відповідного віку.

Будьте уважні і стежте за дійсністю Ваших документів!З початку 2016 року Україна, згідно із Законом «Про єдиний державний демографічний реєстр», перейшла на новий вид внутрішніх паспортів – на айді (ID) карти. Разом з тим старі цивільні паспорти у формі книжок, оформлені до 2016 року, діють паралельно з ID картами. Відповідно до постанови Кабінету міністрів України «Про порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України» кожен громадянин України (документований паспортом старого зразка – синя книжка), що досяг віку 25 і 45 років зобов'язаний вклеїти фото в паспорт старого зразка або замінити паспорт старого зразка на ID-карту.

Загальні положення про заміну фото в паспорті Україна 2020

Заміна фото в паспорті проводиться протягом місяця з дня народження (25, 45-річчя). Якщо раніше законодавством було передбачено, що вклеїти фото з простроченням можна з оплатою адміністративного штрафу, то сьогодні, у разі якщо вклейка фото в паспорт Україна прострочена – паспорт старого зразка підлягає обміну на айді карту. Умова обов'язкова і не має винятків, якщо, наприклад, людина не могла вчасно вклеїти фото з-за тривалої хвороби або перебував за кордоном. Дозвіл на вклеювання фото з простроченням може дати тільки суд, у разі, якщо отримання айді карти суперечить релігії людини та порушує його права.

Вклеїти фото в паспорт можна тільки за місцем прописки (реєстрації місця проживання). За місцем проживання або постійної роботи вклеїти фото не можна. Вклеїти фото в паспорт Києва можна тільки громадянам України, зареєстрованим в Києві, а також вклеїти фотографію в паспорт 25 років київ можна людям, зареєстрованим в Криму або зоні АТО (при наявності довідки переселенця по Києву).

Можна вклеїти фото в паспорт не за місцем прописки ?

Вклеїти фото в паспорт можна в міграційній службі або в центрі надання адміністративних послуг ЛИШЕ за місцем реєстрації громадянина. З цього правила є 3 винятки:
  • громадяни, зареєстровані у Криму
  • громадяни, зареєстровані у Донецькій чи Луганській областях
  • громадяни з будь-якою пропискою, якщо термін вклеювання фото в паспорт підійшов під час карантину в Україні (з 18.03.2020 року) до закінчення карантину

Вклеїти фото в український паспорт кримчанам, жителям зони АТО

Пакет документів для вклеювання фото в паспорт – мінімальний, але для громадян України, зареєстрованих на території зони АТО чи Криму, пакет документів набагато більше і складніше.

Щоб вклеїти фотографію в паспорт 45 років Київ, громадянам, зареєстрованим у Криму, крім паспорта і фото, необхідний максимальний пакет додаткових документів. Додатковими документами для вклейки фото кримчанам можуть бути, наприклад, закордонний паспорт, водійські права, військові і приписні квитки, трудові книжки, свідоцтва із Загсу, ІПН, домові книги, сертифікати ЗНО, дипломи та атестати. Термін вклеювання фото кримчанам залежить від кількості додаткових документів, які є у людини – чим більше документів, тим швидше вклейка фото.

Вклеїти фото в паспорт Україна громадянам, зареєстрованим у Донецькій і Луганській областях можна у межах місячного терміну з дня народження та за наявності таких документів:

  • внутрішній паспорт (без пошкоджень)
  • фото 3,5х4,5 (2 штуки)
  • довідка переселенця
  • додаткові документи (закордонний паспорт, водійські права, військові і приписні квитки, витяг з реєстру виборців, трудові книжки, свідоцтва із Загсу, ІПН, домові книги, сертифікати ЗНО, дипломи та атестати)

Вклеїти фото в паспорт за 1 день в цьому випадку не вийде, тому, що всі надані заявником документи проходять перевірки на їх дійсність і рішення вклеювати фото чи ні, приймається лише за наслідками перевірок. Більш швидко вклеїти фото можна тим громадянам, паспорт яких видавався нині на підконтрольній території Україні.

Зверніть увагу, що вклеювання фото в паспорт громадянам, зареєстрованим у Донецькій і Луганській областях проводиться за місцем видачі довідки переселенця, при цьому не важливо належить територія до зони АТО, окупована або підконтрольна Україні, сам факт наявності прописки в Донецькій чи Луганській областях дає право отримати статус переселенця і вклеювати фото за місцем видачі довідки переселенця.

Якщо Ви не оформили довідку переселенця вчасно, не знаєте, в яку інстанцію звернеться і які при цьому потрібні документи, Юридична компанія «Артен» допоможе Вам розібратися з усіма нюансами вклеювання фото в паспорт України, а також зможе надати повний супровід кваліфікованого юриста при вклеюванні фото.

Перелік документів, необхідних, щоб
вклеїти фото в паспорт громадянина України

# Необхідні Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
1 Паспорта громадянина України
2 Фото 3,5х4,5 – 4 шт.
# Додаткові Документи Надає клієнт Надає клієнт Готує клієнт Готують наші юристи Готують наші юристи Ми
3 Лист вибуття (для громадян, знятих з місця реєстрації)
4 Довідка переселенця (для переселенців)
5 Закордонний паспорт нового зразка (для переселенців)Спеціаліст з вклеювання фотографії в паспорт

Вклеїти фото в паспорт